×

علم سازی ها

علم سازی هایی که برای موفقیت هدف گذاری کرده اند، برای آن سرمایه ای از جنس پول و از آن مهم تر زمان گذاشته اند. داستان موفقیتشان را ببینید و از آنها برای سوخت ادامه مسیر خود استفاده کنید. تصمیم بگیرید یک روز شما در قاب علم سازی ها قرار بگیرید و داستان موفقیت خود را تعریف کنید.

زن ناشناس آیکون

به نظرم مفید (دوره والدین حرفه ای) بود درباره قیمت نظرم اینکه اگر بخوایم این مطالب را در جلسات مشاوره از زبان یک مشاور بشنویم هزینه زیادی داره من چون زیاد به مشاوره و دوره های روانشناسی میرم فکر می کنم اینطور خودم و همسرم با هزینه کمتری نسبت به دوره های حضوری و مشاوره خصوصی نوشیم نکات کلیدی را بشنویم اما به طور کلی در دوره عمومی نکاتی گفته میشه که ممکنه برای همه کاربرد نداشته باشه چون بچه ها با هم فرق دارند.

خانم آزادی ۱۳۹۸/۰۳/۲۹

مرد ناشناس آیکون

سلام بنظر من هم کمتر از آنچه تبلیغ شده محتوا دریافت شده و بعضا توی همون مطالب به صورت خلاصه ارایه می شود. مبلغ بالا بود و دیگر اینکه مهارتها و مثالها توضیح بیشتری نیاز داشت البته ارائه dvd نکته مثبت هستش

آقای نادیان ۱۳۹۸/۰۳/۲۹

مرد ناشناس آیکون

بهترین دوره اموزشی که دیدم

آقای محمد ۱۳۹۸/۰۳/۲۹

زن ناشناس آیکون

دوره والدین حرفه ای فوق العاده خوب بود. همینطور کتابش . زمان پاسخگویی به سوالات یکم طول میکشه اگر میشه سریع تر پاسخگو باشید.

مهرنوش بهرامیان ۱۳۹۸/۰۶/۲۵

زن ناشناس آیکون

دوره والدین حرفه ای خوب بود . لطفا در مورد اصلاح رفتارهای کودکی هم دوره تعریف کنید.

فرشته حقیقت ۱۳۹۸/۰۶/۲۵

مرد ناشناس آیکون

دوره کارمندان حرفه ای فوق العاده بود . به همه پیشنهاد میکنم

نادر محسنی ۱۳۹۸/۰۶/۲۵