اتفاقات بزرگ کسب و کار آنلاین

اتفاقات بزرگ کسب و کار آنلاین

جهان ما درحال تجربه دنیای دیجیتال است. با توسعه فن آوری های جدید در هر ثانیه، تقریباً تمام بازارها در حال تقویت هستند. اینها تکنولوژی هستند. این تکنولوژی ها به نوع خود اثرات متفاوتی بر روی مصرف کنندگان دارد.

بسیار دشوار است که بدانید چه تکنولوژی یا راهکاری برای کسب و کار آنلاین شما مناسب است.

در اینجا به بررسی تأثیر گزارترین تکنولوژی ها بر کسب و کار آنلاین می پردازیم تا شما در انتخاب راه بهتر عمل نمایید.

۱- رسانه های اجتماعی اتفاقات بزرگ کسب و کار آنلاین

رسانه های اجتماعی اکنون در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده اند. این مسئله می تواند برای بسیاری از کسب وکارها دلخوش کننده باشد.

کسب و کار آنلاین

این یک امر ضروری و اجتناب ناپذیر است و شما حتماً بایستی در رسانه ای که بر روی کسب و کار شما تأثیر گزار است فعالیت داشته باشید.

برای اینکار بایستی مرتب محتوا و مطالبی را که منافع مصرف کنندگان را به دنبال دارد به دست آورید. محتوای شما نباید خسته کننده باشد و توجه داشته باشید مصرف کننده در فضای مجازی تنها به دنبال محتوای شماست.

۲- برنامه ها (APP)

امروزه بیشترین فعالیت های اینترنتی در گوشی های هوشمند رخ می دهد. مردم به دنبال خواسته های خود برنامه های مختلفی را دانلود می کنند تا به منافع دست پیدا کنند.

این برنامه ها زمانی مفید هستند که در ios، Android و یا Black berry قابل اجرا باشند و ارائه های برنامه مناسب با خواسته های کاربران باشد.

کسب و کار آنلاین

شما باید برنامه ای ارائه نمایید که مخاطبین دانلود آن را انجام و از آن استفاده نمایند. هرکسب و کار بایستی برنامه منحصر به خود را داشته باشد. برخی برنامه ها به گونه ای هستند که مخاطب هم می تواند در محتوای آن مشارکت داشته باشد.

انجام برخی کارها به اندازه ای راحت است که با چند خط کدنویسی می تواند انجام پذیرد. اتفاقات بزرگ کسب و کار آنلاین

۳- پرداخت با موبایل

امنیت در تجارت الکترونیک بسیار بالا است و به همین دلیل تجارت آنلاین درحال توسعه است، حال اگر پرداخت های شما به وسیله تلفن همراه، خط شما و ابزار کاربردی آن باشد این امر بسیار راحت و سریع خواهد بود.

کسب و کار آنلاین

کیف پول های موبایل همانند جادو عمل می نمایند و بسیاری از امور بانکی شما را می توانند در کوتاه ترین زمان اجرائی نمایند.

در جامعه ما کدهای مختلفی برای فعالیت کیف پول آنلاین شکل گرفته است. حال اگر این فعالیت ها و تراکنش های مالی همگی تنها با امنیت انگشتان شما اتفاق بیافتد چه چیزی لذت بخش تر از آن.

شما هم درکسب و کارخود این فضا را برای مشتریان فراهم آوردید تا از رقیبان در جایگاه تجاری آنلاین باز نمایند.

۴- بازاریابی بر مبنای مکان

امروز با توسعه فعالیت های آنلاین در بسیاری از فضاها شاهد گزینه های مکان یابی هم هستیم. اینکه شما در فضایی کسب و کار کنید که هنگام نیاز مشتری مکان مورد نظر نیز به او نمایش داده شود و یا بر اساس موقعیت مکانی فضای خود را بررسی نمایند.

مشابه این موضوع که براساس موقعیت مکانی به کسب درآمد می پردازند را می توان در اپلیکیشن اسنپ به خوبی مشاهده نمود.

تبلیغات مکانی موجب می گردد تا مخاطبین موقعیت کلیک خود را انجام دهند و جذب بازار برای شما با سرعتی بیشتر انجام پذیرد.

۵- ویدئو مارکتینگ و یا کلیک بر ویدئو

مصرف کننده تمایل زیادی دارد تا ارتباط تجاری با شما را از قبل و از طریق ویدئو مورد بررسی قرار دهد. اگر ویدئو شما جذابیت لازم را داشته باشد می تواند مخاطب زیادی را به سمت خود هدایت نماید.

محتوا و تبلیغات ویدئویی می تواند برای کاربران جذابیتی داشته باشد که حتی از طریق آن شما را به دیگران نیز معرفی نمایند.

ویدئوهای آموزشی و یا سیستمی امروز جایگاه ویژه ای برای مشتریان و مخاطبین دارد. شما از طریق ویدئو می توانید نرخ بهره ایجاد نمایید و فروش ایجاد کنید.

۶- بازاریابی محتوا اتفاقات بزرگ کسب و کار آنلاین

اگر شما یک کسب و کار موفق دارید و سعی بر آن دارید تا روند پیشرفت را رعایت نمایید، پس قطعاً نقش محتوای خوب باید برای شما بسیار مشهود باشد.

امروز در شرکت های بزرگ بودجه بندی ها به شکلی صورت می گیرد تا فضا برای تولید محتوا هم موجود باشد. سیستم تبلیغات دیجیتال با پیشرفت محتوا و تبلیغات متفکرانه رو به کاهش است این امر نه تنها باعث افزایش رتبه بندی شما می شود بلکه شما را به SEO یعنی صفحات موتور جستجوگر هم متصل می نماید.

محتوا می تواند یک منبع بسیار پرتبادل مخاطبان گسترده از طریق اینترنت باشد. فروشگاه های آنلاین برای حفظ مشتریان بایستی محتوای مفید و نوین تولید نمایند.

یکی از راه های جذب مشتریان اشتراک محتوا از طریق خود مشتریان در فضای آنلاین است. UGC

۷- شفافیت

اگر در اینترنت جستجو نمایید، لیست بلندی از شرکت ها خواهید یافت که به علت عدم استفاده از تبلیغات شفاف دیگر وجود ندارند. شرکت ها باید بدانند که چه چیزی را به صورت شفاف و صادقانه در اختیار مخاطبین قرار دهند.

هر واکنش منفی مشتریان می تواند جو را در هم ریخته و رتبه بندی ها را به سمت پایین بکشد. مثلاً اگر شرکت ها قیمت ها را به درستی اعلام ننمایند این موضوع موجب بی اعتمادی مشتریان و دوری آنها خواهد شد. این مسئله موجب جریمه و تخریب علامت تجاری خواهد شد و قطعاً تلاش بسیار زیادی برای جبران به همراه هزینه خواهد داشت.

۸-ارتقاء

رشد همیشگی معیاری برای به دست آوردن اکثر مصرف کنندگان است. بدون یک روش تبلیغاتی خوب امکان دست یابی به مقدار مناسب نفوذ در مخاطبین غیر ممکن است.

شاید این موضوع ساده به نظر آید، اما اصلاً این گونه نیست. شما بایستی از روش هایی که برای انتشار محتوا وجود دارد کمک بخواهید.

سایت های رسانه های اجتماعی همچون فیسبوک و استفاده از فضای تبلیغاتی، از این طریق شما می توانید فضای تبلیغاتی را ایجاد و روند رشد را به وجود آورید. این یکی دیگر از راه ها افزایش پست ها و صغحات در دنیای مجازی است تا مطمئن شوید که قطعاً به هدف خواهید زد.

جمع بندی :

امروز با سرعت تکنولوژی همه چیز به سمت دنیای دیجیتال در حرکت است، اگر شما به خوبی این فضا را درک نمایید و ابزارهای مورد نیاز را فراهم آورید حتما رقبا را از میان خواهید برداشت.

توجه داشته باشید که قدرت اصلی در دست مصرف کنندگان است و اگر شما به خوبی با آن ها تعامل داشته باشید آن ها به رشد و بقا شما کمک می کنند، در غیر این صورت شما هم در لیست حذف شده ها قرار خواهید گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...