03136632615
0

ثبت نام و آزمون آنلاین دوره ‏ICDL با مدرک فوری

ثبت نام و آزمون آنلاین دوره ‏ICDL با مدرک فوری

ثبت نام و آزمون آنلاین دوره ‏ICDL با مدرک فوری، مجتمع آموزشی پندار جهت رفاه شما عزیزان پیشنهاد شرکت در دوره غیر حضوری ICDL را دارد.

برای بشر در دوران امروز زندگی بدون کامپیوتر امری تصور ناپذیر است. ما بدون کار با کامپیوتر و در ارتباط بودن با شبکه اینترنت و بدون استفاده از هوش مصنوعی دیگر نمی‌توانیم کارهای خودمان را پیش ببریم. کاربری کامپیوتر ساده‌ترین پل ارتباطی ما با این دنیای عظیم تکنولوژی است، که ثانیه به ثانیه هم در حال تغییر و تحول است. ساده‌ترین شکل کاربری کامپیوتر به صورت آکادمیک نامیده می‌شود.

در این مقاله ابتدا دوره ICDL را معرفی کرده و مهارت های آن را تشریح می‌کنیم. سپس به بازار کار و مزایای آن پرداخته می‌شود. آنگاه در مورد دوره آنلاین آی سی دی ال با آزمون صحبت کرده و آن را توضیح خواهیم داد.

دوره ‏ICDL با مدرک فوری چیست؟

‏ ICDL مخفف International Computer Driving Licence، شامل ۷ مهارت پایه در زمینه کاربری کامپیوتر می‌باشد. هر کسی که این مهارت‌ها را آموخته باشد یک اپراتور بالقوه کامپیوتر شناخته می‌شود که سازمان‌های مختلف به استخدام او تمایل نشان خواهند داد.

حتی در برنامه جامع توسعه کشورها از نظر توسعه دولت الکترونیک و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات به این مهارت‌های هفتگانه توجه شایانی شده است. این مهارت‌ها هم به صورت تئوری و هم به شکل عملی آموخته می‌شوند.

ثبت نام و آزمون آنلاین دوره ‏ICDL با مدرک فوری

انواع مهارت‌های هفتگانه ‏ ICDL

۱. مقدمات:

مهارت‌های آموزش داده شده در این بخش عبارتند از سخت افزار رایانه و نرم افزار همچنین شبکه‌های اطلاعاتی و برنامه های کاربردی

۲. سیستم عامل ویندوز:

یادگیری مفاهیم سیستم عامل و نمونه بسیار پرکاربرد آن یعنی مایکروسافت ویندوز را فرا می‌گیرند. هم‌چنین در این بخش دانشجویان یاد می‌گیرند که چطور تنظیمات ویندوز را مطابق با خواسته و نیاز خود تنظیم کنند. مورد دیگر این بخش کار با فایل‌ها و فولدرها است در اصطلاح مدیریت فایل نامیده می‌شود. یک‌سری عملیات اصلی مانند ایجاد، حذف، کپی، تغییر نام و انتقال فایل‌ها را در بخش مدیریت فایل خواهند آموخت.

۳. آشنایی با ورد (Word):

کار با نرم‌افزار ورد که یکی از برنامه‌های مایکروسافت آفیس است به دانشجویان آموزش داده می‌شود. کار نوشتاری و انواع فونت‌ها ، انواع شیوه‌های جدول‌بندی و شیوه قرار دادن تصاویر در نرم‌افزار ورد از جمله مباحث آموزشی این بخش است.

۴. آشنایی با اکسل (Excel):

نرم افزار اکسل از سلسله نرم افزارهای مایکروسافت آفیس می‌باشد که نوعی از داده‌پردازی ساده و شیوه‌های بایگانی اطلاعات را با این نرم‌افزار انجام دهند. این نرم‌افزار هم‌چنین قابلیت پایش داده‌ها را دارد.

۵. آموزش مقدمات پایگاه داده یا دیتابیس:

مفاهیم کلی و مقدماتی پایگاه داده به دانش‌پذیران گرامی آموزش داده می‌شود و با استفاده از مایکروسافت اکسس (Access) یاد می‌گیرند چگونه یک پایگاه داده را به شکل ساده ایجاد و مدیریت کنند.

۶. کار با مایکروسافت پاورپوینت (Powerpoint):

مایکروسافت پاورپوینت از سلسله برنامه‌های مایکروسافت آفیس است که کاربرد آن ارائه مطالب در همایش‌ها و کنفرانس‌ها برای نمایش داده‌ها می‌باشد. در این نرم افزار امکان قالب‌بندی و طراحی انواع اسلایدها به صورت حرفه‌ای وجود دارد.

۷. مفاهیم شبکه اطلاعاتی و اینترنت:

در این نهایت مبانی شبکه و اینترنت به دانشجویان آموخته می‌شود. به انضمام مفاهیم امنیتی پایه، شیوه‌های سرچ مطالب در موتورهای جستجو، ایجاد حساب کاربری ایمیل و شکل دادن به ارتباطات ایمیلی و … از جمله مطالبی است که در این بخش آموخته می‌شود.

مزایا و فواید دوره ICDL

گذراندن دوره ICDL شما را با مهارت های پایه کامپیوتر شبکه و فناوری اطلاعات و مهمتر از همه شیوه اپراتوری کامپیوتر آشنا می‌کند. اعتماد به نفس شما را در کاربری کامپیوتر افزایش داده و میزان استرس شما را در یادگیری مباحث پیشرفته‌تر کاهش می‌دهد. سبب اعتماد کارفرمایان شما به شما شده و زمینه پیشرفت شغلی و تحصیلی شما را فراهم می‌آورد.

همچنین مزایای دوره ICDL برای کارفرمایان عبارت است از انعطاف‌پذیری بیشتر با کارکنانشان به دست آوردن نیروی کار با مهارت‌های خاص و انعطاف‌پذیر و ارتقای سطح فعالیت‌های سازمانی.

ثبت نام و آزمون آنلاین دوره ‏ICDL با مدرک فوری علم ساز

شما می‌توانید به صورت آنلاین در دوره آی سی دی ال شرکت کرده و تمامی مباحث آموزشی را در کنار پشتیبانی استاد دوره بیاموزید و در نهایت با شرکت در آزمون مدرک بگیرید.

مزایای دوره آنلاین آی سی دی ال چیست؟

  1. ۱با شرکت در دوره‌های آنلاین شما در وقت و هزینه خود برای رفت و آمد صرفه جویی خواهید کرد.
  2. امکان پشتیبانی کامل در دوره‌های آنلاین وجود دارد. شما ضمن ارتباط مستقیم با مدرس دوره می‌توانید اشکالات خود را رفع و درک خود را از مفاهیم ICDL توسعه ببخشید.

تمامی این امکانات و پشتیبانی‌ها در وبسایت آموزش مجازی علم ساز  برای شما فراهم می‌باشد.

سوالات متداول شرکت در دوره ICDL

نحوه ثبت نام دوره مجازی ICDL فنی و حرفه ای

جهت ثبت نام در دوره Icdl آنلاین کافیه نام و شماره تلفن خود را در قسمت مشاوره رایگان وارد کنید.

مدرک دوره ICDL چیست؟

بعد از اتمام دوره به شما مدرک ICDL فوری ارائه می‌شود. این مدرک مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور می‌باشد. جهت مشاهده نمونه مدرک بین المللی ICDL کلیک کنید.

در دوره ICDL چه چیزهایی آموزش داده می‌شود؟

در دوره ICDL مهارت‌های پایه IT و کاربردی کامپیوتر را می‌آموزید.
آموختن این مهارت‌ها به شما کمک خواهد کرد که با اپراتوری کامپیوتر و نیز کار با دنیای وب بیشتر آشنا شوید. هم‌چنین کار با پایگاه‌های داده را یاد خواهید گرفت و خواهید توانست اطلاعات و پرونده‌ها را بایگانی کرده و یا بازخوانی نمایید.
کارفرماها نیز با به کارمندان دارای مهارت‌های ICDL نیاز خواهند داشت. زیرا کار این کارکنان سبب ایجاد بهینه‌سازی در کار و زمان می‌شود.
این مهارت‌ها در ادامه به تفصیل برای شما شرح داده خواهد شد.
مهارت اول: IT پایه
مهارت دوم: سیستم عامل Windows
مهارت سوم: Microsoft Word
مهارت چهارم: Microsoft Excel
مهارت پنجم: کار با پایگاه‌های داده و Microsoft Access
مهارت ششم: ارائه مطلب و Microsoft PowerPoint
مهارت هفتم: اطلاعات و ارتباطات در دنیای اینترنت

مخاطبان دوره ICDL

دانشجویان و دانش آموزان
متقاضیان ورود به بازار کار
کارمندان اداری و دفتری
مدیران و کار فرمایان
کلیه افرادی که قصد افزایش مهارت‌های کامپیوتری خود را دارند.


هزینه
 مدرک icdl

جهت دریافت به روزترین هزینه ثبت نام در دوره ICDL غیرحضوری کافیه وارد صفحه دوره ICDL شوید و قیمت های روز را مشاهده کنید.

بازار کار ICDL

امکان استخدام پس از اتمام دوره هم به صورت حضوری و هم به صورت دورکاری نیز وجود خواهد داشت و حتی اگر شما مایل به رفتن به محل کار نباشید می‌توانید برخی از مهارتهای ICDL را در خانه انجام داده و برای کارفرمای خود ارسال کنید. همچنین امکان فعالیت به دو صورت تمام وقت و پاره وقت وجود دارد. شما ممکن است دانشجو باشید یا به هر دلیل دیگری امکان کار تمام وقت را نداشته باشید. در این صورت می‌توانید به صورت پاره وقت به کار مشغول شوید. به طور کلی در کارهای مرتبط با مهارت ICDL ، انعطاف‌پذیری زیادی از طرف کارفرمایان وجود دارد.

آزمون آنلاین ICDL با مدرک

اگر شما مباحث ICDL را قبلاً خوانده و بر آنها اشراف دارید می توانید مستقیماً در آزمون شرکت کرده و مدرک را دریافت کنید. شما با ورود به لینک زیر می توانید مشخصات خود را وارد کرده و تاریخ آزمون خود را نیز مشخص کنید.

دیدگاه کاربران
  • Bazmohammad ۲۸ آذر ۱۴۰۰

    امیل من این ست که شما تست آنلاین اوت لوک شوم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.