وبینار آموزشی (رایگان)

" رازهای فن بیان و هنر بداهه گویی "

تاثیرگذار صحبت کنید!

یکشنبه 24 دی ماه | ساعت 19:00 الی 20:30

ثبت‌نام پایان یافت.

مدرس وبینار: استاد فرنوش پیغامی

هنر فن بیان، مهارتیست که کلام را جذاب‌تر، قدرتمندتر و تاثیرگذار تر میکند.
اگر شما هم اعتقاد دارید که فن بیان، برای موفقیت در هر کاری لازم است،  با ما در این وبینار همراه باشید…!

معرفی وبینار

فن بیان، مهارتیست که از جلسات کاری گرفته تا مذاکرات شخصی و حتی در ارتباطات روزمره ما با دیگران اهمیت دارد.

فن بیان در حقیقت همان توان سخن گفتن ( در هر شرایط و زمان ) است. زمانی که صحبت از فن بیان به میان می آید، جدا از این که شما چه کسی هستید؟ چه کاری دارید؟ با چه کسی صحبت میکنید، توانایی برقراری ارتباطتان اهمیت پیدا میکند.

فقط کافیست که از زبان خود استفاده کنید، شما نیاز به بهبود فن بیان خود دارید. اگر می‌خواهید با دوستان خود ارتباط خوبی برقرار کنید، روابط عمومی خوبی داشته باشید، منظور خود را به خوبی به مخاطبانتان منتقل کنید و همچنین کاری کنید که بقیه از همنشینی و صحبت با شما لذت ببرند باید «فن بیان» خوبی داشته‌باشید.

از طرف دیگر، ما انسان‌ها مدام با یکدیگر در ارتباطیم. ارتباطاتی که از طریق کلام و گفت‌وگو شکل می‌گیرند و ادامه پیدا می‌کنند. همه ارتباطات ما از قبیل کاری و شخصی مبتنی بر کلام و بیان هستند. پس به راحتی می‌توان فهمید که فن بیان نقش مهمی را در زندگی ما بازی می‌کند، تا جایی که می‌توان آن را به عنوان یک فن و یا مهارت معرفی کرد. مهارتی که همه ما به آن نیازمندیم.

 همه ما هر چقدر درس خونده باشیم و در حوزه کاری خودمون موفق باشیم، به مهارتی نیاز داریم که بتونیم خودمون رو معرفی کنیم و توانمندی‌ها و دستاوردهامون را ارائه بدیم و بدون این مهارت هرگز به جایگاهی که در خور تلاش‌هایمان باشد نمی‌رسیم.اینجاست که چالش شروع می‌شه و در ادامه مسیر اون کسی موفقه که نذاره فرصت‌هاش از دست بره و خیلی سریع به دنبال یادگیری مهارت فن بیان بره.من فرنوش پیغامی مدرس رسمی دوره های بیان، اجرا و سخنوری، گوینده و مجری صدا و سیما بهت پیشنهاد می‌کنم در این وبینار همراه من باش تا به صورت کاربردی روی بیان، گفتار و صدامون کار کنیم و با هنر فن بیان و تقویت اعتماد به نفس آشنا بشیم…!

ضرورت شرکت در این وبینار:

با شرکت در این وبینار با موارد زیر آشنا خواهید شد:
  1. تسلط بر فنون فن بیان
  2. مدیریت استرس و اضطراب در بداهه گویی
  3. تکنیک های بداهه گویی
  4. کاربردهای بداهه گویی در زندگی روزمره و حرفه ای
  5. فن بیان و اهمیت آن در ارتباطات
  6. تمرین های عملی برای تقویت بداهه گویی

مخاطبین وبینار

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

همین حالا قبل از اتمام فرصت به صورت رایگان ثبت نام کنید. پشتیبانی: 09036701508