وبینار رایگان

آشنایی با قراردادها و قراردادنویسی

قرارداد بهترین راهکار برای پیشگیری از ضررهای مالی و اختلاف است.

یکشنبه 12 آذر ماه | ساعت 18:00 الی 19:30

ثبت نام پایان یافت.

مدرس وبینار: استاد شقایق صرامی

تمام نکات لازم برای تنظیم یک قرارداد استاندارد…

معرفی وبینار

در حال حاضر ما در جامعه ای در حال زندگی کردن هستیم که نیاز به کسب دانش و مهارت قراردادی بیش از پیش احساس می‌شود و هر کس باید لااقل با اصول اولیه قراردادنویسی آشنا باشد چون انسان ها در طول روز مشغول به انجام ده ها معامله و قرارداد با یک دیگر هستن. اما این موضوع زمانی مهم می‌شود که سطح تعهدات در یک قرارداد بالا می‌رود. مانند ساخت یک خانه و یا انجام یک پروژه و استخدام یک نیرو یا ازدواج.

قراردادنویسی یک امر بسیار تخصصی و حساس است برای اینکه یک قرارداد بی نقص نوشته شود لازم است که از تمام جزییات اصول قراردادنویسی و نحوه تنظیم قرارداد آگاه شوید تا هیچ چیزی را از قلم نیاندازید و ضرری متوجه شما نباشد.

در این وبینار همراه ما باشید…

ضرورت شرکت در این وبینار:

با شرکت در این وبینار، با موارد زیر آشنا خواهید شد:

  • مقدمه حقوق قراردادها​
  • اقسام قراردادها​
  • شرایط اساسی برای صحت یک قرارداد​
  • نگارش موضوع​
  • تادیه ثمن​
  • ضمانت ها​
  • قوانین حاکم​

مخاطبین وبینار

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

همین حالا قبل از اتمام فرصت به صورت رایگان ثبت نام کنید. پشتیبانی: 09036701508