وبینار رایگان

" نقش محیط کار آرمــانی" در توسعه و پرورش رهبـــــــــران

Human Resources

یکشنبه 5 آذر ماه | ساعت 16:30 الی 17:30

مدرس وبینار: دکتر عبدالرضا حافظی

وجود مدیریت صحیح منابع انسانی برای هر کسب‌وکاری حیاتی است چرا که نیروهای کاری بیشترین هزینه را برای هر سازمانی بار می‌آورند.

معرفی وبینار

شرکت ها بدون داشتن نیروی انسانی مناسب از اعتبار خاصی برخوردار نیستند. آن دسته از شرکت هایی که قادر به جذب نیروی انسانی با مهارت ها و استعدادهای ویژه ای هستند به احتمال بیشتری در مقایسه با دیگران از مزیت های رقابتی برخوردار خواهند بود. یک مدیر کسب و کار ملزم به برنامه ریزی و آماده سازی سازمان جهت رسیدن به اهداف مورد نظر است که با اضافه کردن دانش مدیریتی به لیست شایستگی های خود مسیری درخشان را برای خود و کسب و کارتان رقم خواهید زد و با خاص شدن و توسعه مهارت های فردی و مدیریتی خود را از سایرین متمایز خواهید کرد.

همچنین متخصصان منابع انسانی در دنیای کسب‌وکارهایی که به سرعت تغییر می‌کنند، نیاز دارند تا مدام دانش و مهارتشان را به‌روز کنند تا بتوانند با چالش‌های متنوع و متعددی که هر روز سر راهشان قرار می‌گیرد دست‌وپنجه نرم کنند. شما چه راهی برای ارتقای مهارت‌هایتان سراغ دارید؟ از چالش‌های این مسیر خبر دارید؟

وجود مدیریت صحیح منابع انسانی برای هر کسب‌وکاری حیاتی است چرا که نیروهای کاری بیشترین هزینه را برای هر سازمانی بار می‌آورند و مدیریت ناصحیح این افراد تاثیر مستقیمی بر فروش و درآمد آن سازمان خواهد داشت. 

ضرورت شرکت در این وبینار برای مدیران:

با شرکت در این وبینار، با موارد زیر آشنا خواهید شد:

  • آشنایی با رویکردهای نوین در حوزه مدیریت منابع انسانی
  • ارتقاء دانش و توسعه مدیران منابع انسانی
  • ارتقای مهارت‌های اجرایی و عملی در حوزه مدیریت سازمان
  • بهبود عملکرد مدیریتی در سازمان
  • تغییر نگرش و تحول در الگوی ذهنی مدیران و فعالان منابع انسانی

مخاطبین وبینار

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

همین حالا قبل از اتمام فرصت به صورت رایگان ثبت نام کنید. پشتیبانی: 09036701508