فرم ثبت نام الکترونیک

شرایط و ضوابط دانشپذیران:

  1. در هنگام ثبت نام تمام قوانین مشاهده و از طرف دانش پذیر تایید شود.
  2. تمامی ابزارهای مناسب جهت ورود به کلاسهای آنلاین و مشاهده ویدیوهای ضبط شده از طرف دانشپذیر آماده می باشد.
  3. تمامی دانشپذیران موظف هستند در گروههای عضو شده مجموعه حضور داشته باشند و مسئولیت عضویت در گروه های ساخته شده توسط دیگر افراد و تبادل اطلاعات اشتباه به عهده دانشپذیر میباشد.
  4. تمامی دانشپذیران موظف هستند در صورت بروز مشکل در دوره فقط با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشند و در گروه مشکلات خود را مطرح نکنند.
  5. تمامی دانش پذیران موظف به شرکت کردن در کلاسها بصورت منظم میباشند و عدم حضور دانشپذیر در جلسات متعدد منجر به اخطار و حذف دانشپذیر از دوره میشود.
  6. دانشپذیر موظظف میباشد در هنگام ورود به کلاس اسم و فامیل خود را بصورت فارسی و بدون علائم و اصطلاحات لاتین وارد نمایید در غیر اینصورت ثبت نشدن نام دانشپذیر در لیست حضور و غیاب به عهده ی خود دانشپذیر میباشد.
  7. تمامی دانشپذیران موظف به رعایت ادب و احترام در کلاس به اساتید و دیگر افراد حاضر در کلاس میباشند.
  8. در صورتی که دانشپذیر به هر دلیل تمایل به عدم شرکت در کلاس هابه به صورت حضوری و یا غیرحضوری را داشته باشد از زمان ثبت نام تا حداکثر یک هفته بعد از ثبت نام میتواند به صوورت کتبی اعلام انصراف نماید که در این صورت پس از کسر مالیات و کسر %50 الباقی شهریه دوره انتخابی، مابقی به ایشان عودت داده می شود. بعد از شروع کلاس‌ها در صورت انصراف موسسه هیچگونه هزینه ای به دانشپذیر عودت نخواهد کرد و دانشپذیر موظف به پرداخت کامل شهریه خود می باشود. لذا دانشپذیر موظف است قبل از ثبت نام تحقیقات و بررسی کافی بعمل آورد چنانچه یک دوره آموزشی به حد نصاب نرسد و تشکیل نشود، شهریه پرداخت شده از جانب دانشپذیر به صورت کامل حداکثر ظرف مدت 15روز بعد از درخواست ایشان باز پس داده میشود.