وبینار آموزشی (رایگان)

اعتماد به نفس در بیان

(جادوی اعتماد به نفس در برقراری ارتباط کلامی)

یکشنبه 8 اسفند ماه

ساعت 18:00

معرفی کوتاه وبینار

جهت ثبت نام فقط کافیه فرم زیر پر کنی به زمان سنج پایان ثبت نام دقت کن..

یکشنبه 8 اسفند ماه

ساعت 18:00

روز
ساعت
پیمان چاپاری

پیمان چاپاری

مدرس وبینار

چرا نباید این وبینار از دست بدم؟

داشتن مهارت اعتماد به نفس یکی از لازمه‌های زندگی اجتماعی است. ما از کودکی تا آخرین روزهای زندگی خود به داشتن این مهارت نیاز داریم. زیرا این موضوع ارتباط بسیار مستقیمی با کیفیت و موفقیت زندگی ما دارد. در بسیاری از مواقع نبود اعتماد به نفس می‌تواند مسیر زندگی یک شخص را تغییر داده و از رسیدن به موفقیت بازدارد.

اینکه اعتماد به نفس یک مهارت است و بصورت اکتسابی در طول زندگی هر شخص بدست می‌آید می‌تواند مهم ترین دلیل برای آموزش آن باشد، پس این وبینار را از دست ندهید

سرفصل های آموزشی این وبینار

سرفصل های این وبینار آموزشی به شرح زیر می باشد.
Responsive-

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

بعد از تکمیل ثبت نام به شما نام کاربری رمز عبور و لینک ورود به وبینار داده می شود که توصیه می‌شود قبل از برگزاری وبینار حتما آنلاین شوید.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید در وبینار این وبینار شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم وبینار بعدی رو بهتون اعلام کنیم فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

زمان وبینار بعدی

اگه نمیتونید توی این وبینار شرکت کنید و علاقه دارید زمان وبینار بعدی بدونی فقط کافیه شماره تلفن خودتو وارد کنی تا زمان وبینار رایگان بعدی بهت اطلاع داده بشه