WhatsApp Image 2021-12-28 at 10.03.28 AM

معرفی کوتاه وبینار

جهت ثبت نام فقط کافیه فرم زیر پر کنی به زمان سنج پایان ثبت نام دقت کن..

یکشنبه 12 دی ماه

ساعت 18:00

روز
ساعت

احسان نظری

مدرس وبینار

چرا نباید این وبینار از دست بدم؟

با توجه به این که در سال‌های اخیر، شاهد محبوبیت ویدئو به عنوان قالب مهمی در بازاریابی محتوا بوده‌ایم. و به طور خاص، در سال ۲۰۱۷، ویدئو در بالای لیست تاکتیک‌های بازاریابی قرار گرفت. همچنین در سال‌های اخیر ویدئو از یک تاکتیک منحصر به فرد بازاریابی، به یک استراتژی تجاری تبدیل شده است، پس اگر به فکر بیشتر دیده شدن و بالا بردن فروش خود هستید فرصت رو از دست ندهید.

ویدیو نه تنها باعث تغییر نحوه خرید و فروش کسب و کارها و مشتریان شده است، بلکه انقلابی ایجاد کرده است تا فروشندگان بدانند که چگونه با مشتریان ارتباط برقرار کنند. مشتریان وفادار خود را یافته و راه‌های گسترش خدمات خود را آسان‌تر کنند.

افزایش درگیر کردن آنلاین با ویدئو مارکتینگ

منظور از درگیر کردن آنلاین در ویدئو مارکتینگ این است که ویدئویی که شما تولید می‌کنید به اندازه‌ای جذاب باشد که کاربران را تشویق به لایک کردن آن، کامنت گذاری زیر آن یا اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی کند تا دیگر دوستان آن‌ها ویدئو شما را مشاهده کنند. علاوه براین، این درگیری آنلاین باعث افزایش حس اعتماد بین کاربران جدید می‌شود. آن‌ها وقتی مشاهده کنند که دوستان خود ویدئوی شما را به اشتراک می‌گذارند، ناخودآگاه یک حس اعتمادی نسبت به برند شما در ذهن آن‌ها ایجاد می‌شود. ویدئو مارکتینگ بهترین ابزار برای افزایش درگیر شدن کاربران می‌باشد.

سرفصل های آموزشی این وبینار

سرفصل های وبینار به شرح زیر می باشد.
Responsive-

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

بعد از تکمیل ثبت نام به شما نام کاربری رمز عبور و لینک ورود به وبینار داده می‌شود که توصیه می‌شود قبل از برگزاری وبینار حتما آنلاین شوید.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید در وبینار این وبینار شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم وبینار بعدی رو بهتون اعلام کنیم فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

زمان وبینار بعدی

اگه نمیتونید توی این وبینار شرکت کنید و علاقه دارید زمان وبینار بعدی بدونی فقط کافیه شماره تلفن خودتو وارد کنی تا زمان وبینار رایگان بعدی بهت اطلاع داده بشه