وبینار آموزشی (رایگان)

زبان انگلیسی IELTS

(افزایش نمره Speaking آیلتس!)

دوشنبه 14 آذر ماه

ساعت 18:30

وبینار آموزشی (رایگان)

زبان انگلیسی IELTS

(افزایش نمره Speaking آیلتس!)​

دوشنبه 14 آذر ماه

ساعت 18:30

وبینار رایگان زبان انگلیسی IELTS​
نمایش ویدیو درباره وبینار رایگان زبان انگلیسی IELTS​

معرفی کوتاه وبینار

جهت ثبت نام فقط کافیه فرم زیر پر کنی به زمان سنج پایان ثبت نام دقت کن..

سرفصل های وبینار

معیارهای نمره دهی

تفاوت نمرات مختلف

تکنیک‌های برتر

اشتباهات رایج

دوشنبه 14 آذر ماه

ساعت 18:30

روز
ساعت
مهدی فکاری مدرس دوره آیلتس دون

استاد مهدی فکاری

مدرس وبینار

رزومه مدرس

-دانشجوی دکتری دانشگاه علامه طباطبائی رشته آموزش زبان انگلیسی -کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه اصفهان -کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه اصفهان -طراحی و تدریس دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس – طراحی و تدریس دوره‌های آمادگی آزمون تافل – شرکت در دوره‌های CELTA و TESOL

چرا نباید این وبینار از دست بدم؟

آزمون آیلتس بیشترین میزان منابع برای آمادگی را در سراسر دنیا دارد. هیچ آزمون دیگری به این اندازه نمی‌تواند شما را با شرایط آزمون اصلی آشنا کند. چون نسبت به بقیه آزمون‌ها ساده‌تر است و هر کدام از مهارت‌ها را به صورت جداگانه می‌سنجد.این باعث می‌شود ذهن شما به صورت متمرکز به سوالات پاسخ دهد. اکثر افرادی که قصد مهاجرت دارند نمی‌دانند چه مدارکی نیاز دارند و یا اصلا کشور مقصد مورد نظر آنها چه مدرکی را قبول می‌کند. بسیاری از این افراد تصویر درستی از این آزمون و نحوه نمره‌دهی آن ندارند. با توجه به هزینه بالای این آزمون‌ها بهتر است قبل از هرگونه اقدامی، اطلاعات خود را درباره آن‌ها کامل کنید. در این وبینار به صورت کامل اطلاعاتی در مورد آزمون بین المللی IELTS ارائه می‌گردد و همچنین نقشه راه برای تحصیل و یا اشتغال در خارج از کشور را دراختیار شما قرار خواهیم داد.

پس حتماً در این وبینار همراه من باش...

Responsive-

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید در وبینار این وبینار شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم وبینار بعدی رو بهتون اعلام کنیم فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

شیلا کرمانی مدیر دپارتمان وبینارهای

زمان وبینار بعدی

اگه نمیتونید توی این وبینار شرکت کنید و علاقه دارید زمان وبینار بعدی بدونی فقط کافیه شماره تلفن خودتو وارد کنی تا زمان وبینار رایگان بعدی بهت اطلاع داده بشه