وبینار آموزشی (رایگان)

MBA مالی و حسابداری

مروری بر احکام مالیاتی لایحه بودجه 1402

دوشنبه 24 بهمن ماه

ساعت 18:00

معرفی کوتاه وبینار

جهت ثبت نام فقط کافیه فرم زیر پر کنی به زمان سنج پایان ثبت نام دقت کن..

دوشنبه 24 بهمن ماه

ساعت 18:00

روز
ساعت

چرا نباید این وبینار از دست بدم؟

هر ساله قانون بودجه توسط مجلس تصویب می شود و جهت اجرای آن به دولت تقدیم می شود. در قانون بودجه درآمد ها و هزینه ها و… مطرح می شود که یک سری از آنها مربوطه به احکام مالیاتی می باشند. با توجه به اینکه معافیت حقوق و برخی موارد دیگر هر ساله در قانون بودجه سنواتی تعیین می شود، نکات مربوط به احکام مالیاتی برای شما در این وبینار گرداوری و دسته بندی شده اند تا بتوانید استفاده خوبی از آن برده باشید.

با شرکت در این وبینار رایگان می‌تونی اطلاعات خودتو در مورد مروری بر احکام مالیاتی قانون بودجه 1402 افزایش بدی

مدرس ها

دکتر فاطمه هادلوند

دکتر فاطمه هادلوند

دبیرکل انجمن مدیران مالی حرفه ای ایران

دکتر حمید خادم​

دکتر حمید خادم

حسابدار رسمی
کارشناس رسمی دادگستری

Responsive-

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید در وبینار این وبینار شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم وبینار بعدی رو بهتون اعلام کنیم فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

شیلا کرمانی مدیر دپارتمان وبینارهای

زمان وبینار بعدی

>اگه نمیتونید توی این وبینار شرکت کنید و علاقه دارید زمان وبینار بعدی بدونی فقط کافیه شماره تلفن خودتو وارد کنی تا زمان وبینار رایگان بعدی بهت اطلاع داده بشه