وبینار آموزشی (رایگان)

MBA مالی و حسابداری

نقش هوش هیجانی در موفقیت مدیران مالی و حسابداران

سه شنبه 28 شهریور | ساعت 18:00 الی 19:30

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
وبینار برگزار شد.

میزبان وبینار: استاد فاطمه پوریعقوبی

میهمان وبینار: دکتر مهدی رفتاری

حرفه حسابداری یک راه پرفراز و نشیب برای رسیدن به موفقیت است…

معرفی وبینار

هوش هیجانی به معنای کنترل و پاسخ به احساسات است و نقش مهمی در موفقیت شغلی افراد دارد. در واقع هوش هیجانی کمک می‌کند علاوه بر درگیر کردن احساسات، به حل مشکلات، تحلیل، تفکر و خلاقیت بپردازیم. بر اساس این تعریف واضح است که هوش هیجانی در جایگاه شغلی مدیران مالی هم بسیار اثرگذار است. به عبارت دیگر عدم توانایی در کنترل احساسات و عواطف، در کنترل و حفظ پول نیز تاثیرگذار خواهد بود. پس نقش هوش هیجانی در موفقیت مالی حائز اهمیت است. جایگاه شغلی مدیران مالی به گونه ای است که با طیف زیادی از افراد، مشتریان، سازمان ها و کسب و کارها سروکار دارند و اگر مدیریت روابط، کنترل عواطف و احساسات خود را نداشته باشند، در این جایگاه به موفقیت نخواهند رسید.
در وبینار کاربردی ” نقش هوش هیجانی در موفقیت مدیران مالی” با حضور اساتید این حوزه سرکار خانم فاطمه پوریعقوبی و آقای دکتر مهدی رفتاری به بررسی نقش هوش هیجانی در موفقیت مدیران مالی و حسابداران خواهیم پرداخت.

همین الان از این فرصت فوق العاده استفاده کن و در وبینار شرکت کن!

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید در وبینار این وبینار شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم وبینار بعدی رو بهتون اعلام کنیم فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

زمان وبینار بعدی

اگه نمیتونید توی این وبینار شرکت کنید و علاقه دارید زمان وبینار بعدی بدونی فقط کافیه شماره تلفن خودتو وارد کنی تا زمان وبینار رایگان بعدی بهت اطلاع داده بشه