انجمن مدیران مالی حرفه ای ایران با همکاری موسسه علمساز برگزار می نماید:

" سلسله وبینارهای مالی و حسابداری "

ویژه حسابداران، مدیران مالی و علاقه مندان به یادگیری حوزه های مالی و حسابداری

دوشنبه 21 خرداد الی 23 خرداد | هر شب ساعت 20 الی 21

جهت ورود به وبینار از طریق لینک زیر بصورت میهمان بدون نیاز به نام کاربری و رمز ورود اقدام نمایید:

قبل از ثبت نام در وبینار حتما وبینار قبلی با موضوع تشریح اهم احکام مالیاتی قانون بودجه 1403 را ملاحضه کنید:

مدرس وبینار: دکتر سعید کیانفر

مدرس وبینار: دکتر فاطمه رحمتی

مدرس وبینار: خانم صغری علی آبادی

مدرس وبینار: استاد فاطمه پوریعقوبی

تقویم برگزاری سلسله وبینارهای مالی و حسابداری:

21 خرداد ماه ساعت 20 الی 21: *وبینار آخرین تغییرات حوزه روابط کار* با تدریس خانم فاطمه پوریعقوبی+ دکتر فاطمه رحمتی

22 خرداد ماه ساعت 20 الی 21: *وبینار آخرین تغییرات در بخشنامه ها و دستورالعمل های تامین اجتماعی* با تدریس خانم فاطمه پوریعقوبی+ خانم صغری علی آبادی

23 خرداد ماه ساعت 20 الی 21: *وبینار آخرین تغییرات در لایحه پیشنهادی قانون تجارت* با تدریس خانم فاطمه پوریعقوبی+ دکتر سعید کیانفر

معرفی وبینار

جالب است بدانید که حسابداری مالی از جمله شغل‌هایی است که به وفور در آگهی‌های استخدامی دیده می‌شود و جذب افرادی که در مباحث مالی و حسابداری تخصص دارند روز به روز توسط شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در حال افزایش است.

امروزه با توجه به پیچیده شدن امور مالی و همچنین پیشرفت و توسعه کسب و کار‌ها، رقابت بین سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب و کار‌های مختلف افزایش یافته و در نهایت هر کدام برای پیشی گرفتن از سایر رقبا باید نظارت و کنترل دقیقی بر درآمد و هزینه‌های خود داشته باشند. به همین منظور این سازمان‌ها و شرکت‌ها برای مدیریت، انجام امور مالی و کنترل هزینه‌ها به نیرو‌های متخصص و حرفه‌‌ای نیاز دارند تا از پس این امور برآید.

نیاز به حسابداران متخصصی که امور مالی را بر عهده بگیرند باعث پر تقاضاتر شدن بازار کار حسابداری شده است.

مدیر مالی یا حسابدار در هر سازمان و شرکتی به عنوان فرد موثر و تعیین کننده در نظارت و کنترل دقیق بر درآمد و هزینه‌ها و امور مالی یک شرکت یا مؤسسه باید با تسلط کافی و عمیق بر مباحث حسابداری و اشراف کامل به اکسل در حسابداری و موضوعات مهمی چون قوانین مالیاتی و قوانین کار و تامین اجتماعی بتواند گزارش های لازم جهت برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت را به مدیریت مجموعه ارائه داده و با رصد دقیق وضعیت مالی مجموعه بتواند در جهت ارتقای مجموعه موثر واقع شود.

با حمایت نرم افزار حسابداری تیپ

مخاطبین وبینار

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود را در فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

 

این رویداد توسط مجموعه علم ساز به صورت آنلاین برگزار می شود که لینک ورود روز وبینار به صورت پیامک برای شما ارسال می شود.

 

شما علاوه بر سیستم های خانگی می توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی وارد وبینار شده و از محتوای آن ها استفاده کنید.

 

بعد از برگزاری وبینار ویدئوی ضبط شده وبینار در دسترس شما قرار می گیرد فقط کافی است تا پیامک های خود را چک کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

 

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمک کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

همین حالا قبل از اتمام فرصت به صورت رایگان ثبت نام کنید. پشتیبانی: 09036701508