انجمن مدیران مالی حرفه ای ایران با همکاری موسسه علمساز برگزار می نماید:

" سلسله وبینارهای مالی و حسابداری "

ویژه حسابداران، مدیران مالی و علاقه مندان به یادگیری حوزه های مالی و حسابداری

یکشنبه 9 اردیبهشت الی 11 اردیبهشت | هر شب ساعت 20 الی 21

جهت ورود به وبینار از طریق لینک زیر بصورت میهمان بدون نیاز به نام کاربری و رمز ورود اقدام نمایید:

مدرس وبینار: دکتر فاطمه هادلوند

مدرس وبینار: دکتر احمد غفارزاده

مدرس وبینار: استاد بهرام دوستدار

مدرس وبینار: دکتر مهدی غریب

تقویم برگزاری سلسله وبینارهای مالی و حسابداری:

9 اردیبهشت ماه ساعت 20 الی 21: *وبینار تشریح اهم احکام مالیاتی قانون بودجه 1403* با تدریس دکتر هادلوند+ دکتر غفارزاده

10 اردیبهشت ماه ساعت 20 الی 21: *وبینار نحوه تکمیل اظهارنامه ارزش افزوده بر اساس آخرین تغییرات* با تدریس دکتر هادلوند+ استاد دوستدار

11 اردیبهشت ماه ساعت 20 الی 21: *وبینار نکات مهم و رفع ابهام قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان* با تدریس دکتر هادلوند+ دکتر غریب

معرفی وبینار

جالب است بدانید که حسابداری مالی از جمله شغل‌هایی است که به وفور در آگهی‌های استخدامی دیده می‌شود و جذب افرادی که در مباحث مالی و حسابداری تخصص دارند روز به روز توسط شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در حال افزایش است.

امروزه با توجه به پیچیده شدن امور مالی و همچنین پیشرفت و توسعه کسب و کار‌ها، رقابت بین سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب و کار‌های مختلف افزایش یافته و در نهایت هر کدام برای پیشی گرفتن از سایر رقبا باید نظارت و کنترل دقیقی بر درآمد و هزینه‌های خود داشته باشند. به همین منظور این سازمان‌ها و شرکت‌ها برای مدیریت، انجام امور مالی و کنترل هزینه‌ها به نیرو‌های متخصص و حرفه‌‌ای نیاز دارند تا از پس این امور برآید.

نیاز به حسابداران متخصصی که امور مالی را بر عهده بگیرند باعث پر تقاضاتر شدن بازار کار حسابداری شده است.

مدیر مالی یا حسابدار در هر سازمان و شرکتی به عنوان فرد موثر و تعیین کننده در نظارت و کنترل دقیق بر درآمد و هزینه‌ها و امور مالی یک شرکت یا مؤسسه باید با تسلط کافی و عمیق بر مباحث حسابداری و اشراف کامل به اکسل در حسابداری و موضوعات مهمی چون قوانین مالیاتی و قوانین کار و تامین اجتماعی بتواند گزارش های لازم جهت برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت را به مدیریت مجموعه ارائه داده و با رصد دقیق وضعیت مالی مجموعه بتواند در جهت ارتقای مجموعه موثر واقع شود.

با حمایت نرم افزار حسابداری تیپ

مخاطبین وبینار

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود را در فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

 

این رویداد توسط مجموعه علم ساز به صورت آنلاین برگزار می شود که لینک ورود روز وبینار به صورت پیامک برای شما ارسال می شود.

 

شما علاوه بر سیستم های خانگی می توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی وارد وبینار شده و از محتوای آن ها استفاده کنید.

 

بعد از برگزاری وبینار ویدئوی ضبط شده وبینار در دسترس شما قرار می گیرد فقط کافی است تا پیامک های خود را چک کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

 

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

همین حالا قبل از اتمام فرصت به صورت رایگان ثبت نام کنید. پشتیبانی: 09036701508