وبینار آموزشی (رایگان)

هنر مذاکـــــــــره و فروش بیشتر

تکنیک‌های مذاکره در شرایط سخت و عوامل موثر در فروش!

سه‌شنبه 18 مهرماه | ساعت 18:00 الی 19:30

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
وبینار برگزار شد.

پایان ثبت نام تا ساعت ۹ صبح روز

روز وبینار لینک ورود به وبینار برای شما پیامک خواهد شد.

مدرس وبینار: دکتر پویا ودایع

این نحوه ارائه هر چیزه که اهمیت اون را مشخص می‌کنه، به قول استیو جابز:

مهارتی که خیلی جاها تو زندگیمون می‌تونه از اون مدرک تحصیلی که سال‌ها دنبالش رفتیم مهمتر و سرنوشت سازتر باشه.

معرفی وبینار

با دانستن اصول و فنون مذاکره پیروز همیشگی مذاکرات باشید!
انسان به ‌عنوان تنها موجود اجتماعی روی این کره خاکی از ابتدا به‌دنبال راه‌های برقراری ارتباط و تعامل با انسان‌ها و محیط اطرافش بوده و هست. یکی از ابزارهای لازم برای این ارتباط، مذاکره یا گفتگو است. وقتی شما با پدر و مادر، همسر، فرزندان یا دوستان و همکارانتان و حتی با خودتان گفتگو می‌کنید یا در مذاکره برای افزایش حقوق شرکت می‌کنید، درواقع در حال مذاکره هستید؛ به‌عبارتی ممکن است دو طرف مذاکره افراد، گروه‌ها، سازمان‌ها یا کشورها باشند. مذاکره کردن نیز مانند هر موضوع دیگری اصول و فنون خاص خود را دارد و آشنایی با این اصول به ما کمک می‌کند این گفتگوها را به نفع خود به پایان ببریم و نتیجه دلخواه خود را بگیریم و در زندگی خود موفقیت های زیادی رو به دست بیاریم. عملاً بخش بزرگی از ارتباطات ما در زندگی، چه زندگی شخصی و چه زندگی شغلی و محیط کسب‌وکار، از جنس مذاکره هستند و اصطلاح مذاکره، محدوده گسترده‌ای از گفتگوها و تعاملات ما را در بر می‌گیرد؛ از تنظیم یک قرارداد تجاری بین المللی تا گفتگو با اطرافیان و گله‌گزاری میان دو دوست که از هم دلگیر شده و با هم قهر کرده‌اند.
همه‌چیز قابل مذاکره است. اینکه مذاکره سخت یا آسان است، موضوع دیگری است 🙂
برای این که بدانید باید چه انتظاری از آموزش اصول و فنون مذاکره داشته باشید لازم است ابتدا مشخص شود که منظور از مذاکره چیست. پس از این که تعریف مذاکره را خواندید، بهتر می‌دانید که مهارت مذاکره چقدر برای شما اهمیت دارد و قصد دارید چه اولویتی برایش در نظر بگیرید و آن را در کدام بخش نقشه راه توسعه فردی خود قرار دهید.

سرفصل های وبینار:

  • ترفندها و تکنیک های موثر در مذاکره

  • نکات حرفه ای زبان بدن

  • فنون اقناع، متقاعدسازی و ارتباط موثر

  • تاثیر گفتگو و گفتگوی موثر

  • مذاکره سریع

همین الان از این فرصت فوق العاده استفاده کن و در وبینار شرکت کن!

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌تونید در این وبینار شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم وبینار بعدی رو بهتون اعلام کنیم. فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

زمان وبینار بعدی

اگه نمیتونی توی این وبینار شرکت کنی و علاقه داری زمان وبینار بعدی رو بدونی فقط کافیه شماره تلفن خودتو وارد کنی تا زمان وبینار رایگان بعدی بهت اطلاع داده بشه.