وبینار رایگان

" آیین نامه اجرایی ماده 219 قانون مالیات های مستقیم "

ویژه حسابداران و مدیران مالی

چهارشنبه 11 بهمن ماه | ساعت 18:00 الی 20:00

ثبت نام پایان یافت.

مدرس وبینار: دکتر احمد غفار زاده

مدرس وبینار: دکتر محسن معینی زاده

موسسه علمساز به همراه نرم افزار حسابداری تیپ از شما دعوت می‌کنند برای یادگیری مهارت های مورد نیاز یک حسابدار یا مدیرمالی به صورت جامع و کاربردی، با ما در این وبینار همراه باشید…!

معرفی وبینار

شناسایی و تشخیص درآمد مشمول مالیات، مطالبه و وصول مالیات موضوع این قانون به سازمان امور مالیاتی کشور محول می‌شود که به موجب بند (الف) ماده (59) قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران ایجاد گردیده است. نحوه انجام دادن تکالیف و استفاده از اختیارات و برخورداری از صلاحیت‌های هر یک از ماموران مالیاتی و اداره امور مالیاتی و همچنین ترتیبات اجرای احکام مقرر در این قانون به موجب آیین‌نامه‌ای خواهد بود که حداکثر ظرف مدت شش ماه پس از تصویب این قانون به پیشنهاد سازمان امور مالیاتی کشور، به تصویب وزیر امور اقتصادی و دارایی خواهد رسید.

برخی از قوانین و آیین نامه‌های مالیاتی اهمیت بسیار بالایی دارند که ماده ۲۱۹ قانون مالیات های مستقیم و آیین نامه مربوطه نیز یکی از این موارد می‌باشد و از آنجایی که ماده ۲۱۹ قانون مالیات های مستقیم و آیین نامه مربوطه از مهم‌ترین و پرکاربردترین قوانین مالیاتی به شمار می‌روند، همه حسابداران، حسابرس‌ها و مدیران مالیاتی یا ممیزین می‌بایست نسبت به آشنایی با آن اقدام کنند.

در این وبینار قصد داریم به یکی از مهم‌ترین قوانین اجرایی در زمینه مالیات بپردازیم…

ضرورت شرکت در این وبینار:

با شرکت در این وبینار با موارد زیر آشنا خواهید شد:

  • ثبت نام مالیاتی
  • چگونگی ارائه اظهارنامه مالیاتی
  • چگونگی پرداخت مالیات
  • رسیدگی و مطالبه مالیات
  • روش ثبت اعتراضات مودیان
  • ثبت اطلاعیه اوراق مالیاتی
  • تعیین ادارات ذیصلاح برای امور مالیاتی

مخاطبین وبینار

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

همین حالا قبل از اتمام فرصت به صورت رایگان ثبت نام کنید. پشتیبانی: 09036701508