وبینار آموزشی (رایگان)

تفکر طراحی در برندسازی شخصی

تفکری در راستای ایجاد ارزشمندی

دوشنبه 20 شهریور | ساعت 18:00 الی 20:00

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
وبینار برگزار شد.

جهت ثبت نام فقط کافیه فرم زیر رو پر کنی به زمان سنج پایان ثبت نام دقت کن…

مدرس وبینار: دکتر مهرداد انوری

برندسازی شخصی مختص افراد خاص با شرایط ویژه نیست. هر فردی در هر موقعیت و وضعیت میتواند برندشخصی قدرتمندی داشته باشد وباید برای پرورش این برند تلاش کند.

سرفصل های وبینار:

  • مفاهیم پایه و بنیادین برند و برندسازی شخصی

  • شناخت دقیق تفکر طراحی

  • نقش و اهمیت تفکر طراحی در برندسازی

  • چگونگی به کارگیری تفکر طراحی در برندسازی شخصی

معرفی وبینار

برند شما مهم ترین سرمایه گذاری است که می‌توانید در تجارت خود انجام دهید.

برندسازی صرفا متعلق به هنرپیشه ها، خوانندگان، ورزشکاران و سیاستمداران نیست. فقط لازم است افرادی که به مهارت های شما نیاز دارند شما را بشناسند.

برندسازی شخصی یک مسیر است. یک مسیر برای پیمودن زندگی به شیوه درست. یک سبک زندگی است که شما این توانایی را پیدا میکنید که هم به کار موردعلاقه خود بپردازید و هم موفق شوید و کسب درآمد و شهرت کنید.

مسیر توسعه برند شخصی از زمانی شروع میشود که شما ذهن خود را نسبت به شیوه زندگی تان تغییر دهید.

و هدف از برگزاری وبینارهای حوزه پرسنال برندینگ این است که روی ارتقای شخصیت و نقاط قوت و وجه تمایزات خودتان کار کنید و بتوانید یک برند شخصی قوی و تاثیرگذار را به راحتی داشته باشید.

همین الان از این فرصت فوق العاده استفاده کن و در وبینار شرکت کن!

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید در وبینار این وبینار شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم وبینار بعدی رو بهتون اعلام کنیم فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

زمان وبینار بعدی

اگه نمیتونید توی این وبینار شرکت کنید و علاقه دارید زمان وبینار بعدی بدونی فقط کافیه شماره تلفن خودتو وارد کنی تا زمان وبینار رایگان بعدی بهت اطلاع داده بشه