وبینار آموزشی (رایگان)

شناخت مهارت های نرم منابع انسانی (soft skills)

ایجاد نیروهای فوق ستاره در کسب و کار

دوشنبه 23 مرداد | ساعت 18:00 الی 20:00

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
وبینار برگزار شد.

میزبان: مهندس آرزو زحمت بران

مدرس وبینار: مهندس علیرضا حیدری

مدرس وبینار: دکتر مینا بوستانی راد

هدف از برگزاری این وبینار آموزشی آشنایی شما با مباحث مهارت های نرم (soft skills)، ضرورت آموزش مهارت های نرم به کارکنان، مقایسه مهارت های نرم و سخت، جعبه ابزار مهارت های لازم برای ایجاد نیروهای فوق ستاره در کسب و کار و… می‌باشد!

معرفی وبینار

شرکت ها بدون داشتن نیروی انسانی مناسب از اعتبار خاصی برخوردار نیستند. آن دسته از شرکت هایی که قادر به جذب نیروی انسانی با مهارت ها و استعدادهای ویژه ای هستند به احتمال بیشتری در مقایسه با دیگران از مزیت های رقابتی برخوردار خواهند بود. یک مدیر کسب و کار ملزم به برنامه ریزی و آماده سازی سازمان جهت رسیدن به اهداف مورد نظر است که با اضافه کردن دانش مدیریتی به لیست شایستگی های خود مسیری درخشان را برای خود و کسب و کارتان رقم خواهید زد و با خاص شدن و توسعه مهارت های فردی و مدیریتی خود را از سایرین متمایز خواهید کرد.

آموزش مهارت های نرم برای مدیران کسب و کار از جنبه های مختلفی حائز اهمیت است. اولین و مهم ترین جنبه، نحوه برقراری ارتباط مدیر با اعضای تیم و کارمندان است. مدیرانی که به خوبی با مهارت های نرم آشنا هستند می‌دانند که چگونه اعضای تیم خود را مدیریت کرده و با تیپ های مختلف شخصیتی کنار بیایند. این موضوع کمک می‌کند که به بهترین شکل با کارمندان خود تعامل داشته باشند و مشکلات و چالش های احتمالی تیم را با هزینه کمتری رفع و حتی از به وجود آمدن آن ها جلوگیری کنند. مورد بعدی نحوه ارتباط با مشتری است. همانطور که می‌دانید روابط عمومی نقش کلیدی را در بازگشت سرمایه و ارتباط با مشتری و بازاریابی ایفا می‌کند.بنابراین توانمند شدن مدیران کسب و کارها در حوزه مهارت های نرم به آن ها کمک می‌کند که با مشتریان خود به شیوه موثرتری ارتباط برقرار کنند و نیاز مخاطبان را به خوبی تشخیص دهند. همچنین مهارت های نرم در شبکه سازی و توسعه ارتباطات تجاری شما نیز بسیار اهمیت دارند و شما به عنوان یک مدیر کسب و کار باید از دایره ارتباطات قوی برخوردار باشید.

هدف از برگزاری این وبینار آموزشی آشنایی شما با مباحث مهارت های نرم (soft skills)، ضرورت آموزش مهارت های نرم به کارکنان، مقایسه مهارت های نرم و سخت، جعبه ابزار مهارت های لازم برای ایجاد نیروهای فوق ستاره در کسب و کار و… می‌باشد!

سرفصل های وبینار:

  1. چیستی و چگونگی آموزش مهارت های نرم به منابع انسانی

  2. تعریف و دسته بندی مهارت های نرم

  3. جعبه ابزار مهارت های لازم برای ایجاد نیروهای فوق ستاره در کسب و کار

  4. ضرورت آموزش مهارت های نرم به کارکنان

  5. مقایسه مهارت های نرم و سخت به لحاظ شیوه آموزش

  6. الزامات و روش های آموزش مهارت های نرم به کارکنان

همین الان از این فرصت فوق العاده استفاده کن و در وبینار شرکت کن!

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید در وبینار این وبینار شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم وبینار بعدی رو بهتون اعلام کنیم فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

زمان وبینار بعدی

اگه نمیتونید توی این وبینار شرکت کنید و علاقه دارید زمان وبینار بعدی بدونی فقط کافیه شماره تلفن خودتو وارد کنی تا زمان وبینار رایگان بعدی بهت اطلاع داده بشه