وبینار رایگان

" چابکی، بهره وری، تاب آوری "

محیط کار آرمانی

با هدف تاب آوری در چالش سرمایه انسانی 1403

شنبه 29 اردیبهشت ماه | ساعت 18:00 الی 20:00

جهت شرکت در وبینار کد 99 را به شماره 30005388 ارسال نمایید.

دکتر عبدالرضا حافظی

مدرس وبینار: دکتر عبدالرضا حافظی

حامی رویداد: شرکت همتا رایا مشاور ، سامانه یکپارچه مدیریت منابع انسانی

www.hrm.co.ir

معرفی وبینار

  افراد دارای زندگی شغلی و زندگی خانوادگی می‌باشند و بی اغراق می‌توان بیان کرد که در عصر حاضر بیشترین زمان هر کس، در دنیای رو به رشد و همواره در حال تغییر، در محیط کار سپری می‌شود. حضور در محیط کاری که ارزش های فرد و سازمان را در نظر بگیرد و به رشد و تعالی افراد اهمیت دهد باعث توسعه سازمان می‌گردد. مدیران بر این باورند که این منابع انسانی هستند که نقش‌های کلیدی را در سازمان بر عهده می‌گیرند و فرهنگ سازمانی را ایجاد می‌کنند و توسعه و رسیدن به اهداف سازمان با حضور آنها تحقق می‌یابد.

شرکت ها بدون داشتن نیروی انسانی مناسب از اعتبار خاصی برخوردار نیستند. آن دسته از شرکت هایی که قادر به جذب نیروی انسانی با مهارت ها و استعدادهای ویژه ای هستند به احتمال بیشتری در مقایسه با دیگران از مزیت های رقابتی برخوردار خواهند بود. یک مدیر کسب و کار ملزم به برنامه ریزی و آماده سازی سازمان جهت رسیدن به اهداف مورد نظر است که با اضافه کردن دانش مدیریتی به لیست شایستگی های خود مسیری درخشان را برای خود و کسب و کارتان رقم خواهید زد و با خاص شدن و توسعه مهارت های فردی و مدیریتی خود را از سایرین متمایز خواهید کرد.

همچنین متخصصان منابع انسانی در دنیای کسب‌وکارهایی که به سرعت تغییر می‌کنند، نیاز دارند تا مدام دانش و مهارتشان را به‌روز کنند تا بتوانند با چالش‌های متنوع و متعددی که هر روز سر راهشان قرار می‌گیرد دست‌وپنجه نرم کنند. شما چه راهی برای ارتقای مهارت‌هایتان سراغ دارید؟ از چالش‌های این مسیر خبر دارید؟

وجود مدیریت صحیح منابع انسانی برای هر کسب‌وکاری حیاتی است چرا که نیروهای کاری بیشترین هزینه را برای هر سازمانی بار می‌آورند و مدیریت ناصحیح این افراد تاثیر مستقیمی بر فروش و درآمد آن سازمان خواهد داشت. 

با شرکت در این وبینار با موارد زیر آشنا خواهید شد:

  • تاب آوری و ساخت یک سازمان مقاوم
  • شناخت شاخص های تاب آوری
  • چابکی سازمان
  • بهره وری سازمانی
  • آمادگی برای تحول در سازمان
  • آشنایی با رویکردهای نوین در حوزه مدیریت منابع انسانی
  • ارتقاء دانش و توسعه مدیران منابع انسانی
  • ارتقای مهارت‌های اجرایی و عملی در حوزه مدیریت سازمان
  • بهبود عملکرد مدیریتی در سازمان
  • تغییر نگرش و تحول در الگوی ذهنی مدیران و فعالان منابع انسانی

مخاطبین وبینار

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود را در فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

 

این رویداد توسط مجموعه علم ساز به صورت آنلاین برگزار می شود که لینک ورود روز وبینار به صورت پیامک برای شما ارسال می شود.

 

شما علاوه بر سیستم های خانگی می توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی وارد وبینار شده و از محتوای آن ها استفاده کنید.

 

بعد از برگزاری وبینار ویدئوی ضبط شده وبینار در دسترس شما قرار می گیرد فقط کافی است تا پیامک های خود را چک کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

 

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

همین حالا قبل از اتمام فرصت به صورت رایگان ثبت نام کنید. پشتیبانی: 09036701508