وبینار رایگان

" چالش های بازاریابی و فروش در 1403 + راهکار "

ویژه مدیران، صاحبان کسب و کار و مدیران فروش

یکشنبه 23 اردیبهشت ماه | ساعت 19:00 الی 21:00

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
وبینار برگزار شد.

جهت ورود به وبینار از طریق لینک زیر بصورت میهمان بدون نیاز به نام کاربری و رمز ورود اقدام نمایید:

میزبان وبینار: مهندس آرزو زحمت بران

مدرس وبینار: مهندس رضا سیف الهی

مدرس وبینار: دکتر بهزاد اباذری

همین حالا از این فرصت فوق العاده استفاده کن و در وبینار شرکت کن…!

معرفی وبینار

آیا تا به حال احساس کرده اید که نیاز به تحولی عمده در روش ها و فرایند های مدیریتی خود دارید؟

آیا می خواهید مدیریت شگفت انگیز را تجربه کنید که شما و سازمانتان را به اوج موفقیت برساند ؟

آیا آماده اید تا به راه و روش مدیریت استثنایی و قدرتمند پی ببرید ؟

آیا تا به حال به این موضوع که فروش بیشتر و هوشمندانه تری در سازمان داشته باشید فکر کردید؟

اگر پاسخ شما به سوالات بالا بله است این وبینار برای شما طراحی و تدوین شده است.

مدیریت بازاریابی و فروش مساله ای مهم در شرکت های ایرانی است. فروش یک روال است و باید آن را مهم دانست. در مدیریت فروش آیتم های شناخت مشتری، ارائه توضیحات مطلوب و درست درباره محصول و خدمات، ایجاد مزیت رقابتی و رویکردهای فروش اهمیت بالایی دارند.

مدیریت فروش یک مهارت است و فروشنده خوب در هر شرایطی می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد. بازار سنجی و بازار شناسی بسیار با اهمیت است و می بایست در شناخت بازار دقت لازم را داشت.مدیران شرکت ها باید در آموزش کارکنان و کارمندان واحد فروش پیشرو باشند و در آماده سازی نیروی کارآمد و حرفه ای برای کار فروش خود تلاش کنند. دوره مستر فروش و بازاریابی حرفه ای را به تمام مدیران و کارشناسان واحد فروش پیشنهاد می کنیم.

در فضای کسب و کار امروز همه به دانش مدیریتی نیاز دارند، دانشی که بتوانند آن را بلافاصله و در هر موقعیت سازمانی که در آن قرار دارند به کار ببرند.

یک مدیر کسب و کار ملزم به برنامه ریزی و آماده سازی سازمان جهت رسیدن به اهداف مورد نظر است که با اضافه کردن دانش مدیریتی به لیست شایستگی های خود مسیری درخشان را برای خود و کسب و کارتان رقم خواهید زد و با خاص شدن و توسعه مهارت های فردی و مدیریتی، خود را از سایرین متمایز خواهید کرد.

در دنیای کنونی کسب و کار، رقابت بسیار شدید است و برتری در مدیریت می‌تواند تفاوتی چشمگیر را برای سازمان و شما به ارمغان بیاورد. با شرکت در وبینارهای ویژه مدیران ، صاحبان کسب و کار و مدیران فروش مجموعه علمساز ، شما به تمامی جنبه‌های مدیریتی سطح بالا آشنا خواهید شد و مهارت‌ها و ابزارهای لازم برای ایجاد تغییر و رسیدن به اهداف بلندمدت را دریافت خواهید کرد؛ شرکت در این وبینارها به شما امکان می‌دهد تا از طریق مشارکت ، به توانایی‌ها و مهارت‌های لازم برای بهبود عملکرد و پیشرفت در حوزه‌ی مدیریت دست یابید. همچنین، این وبینار به شما فرصتی می‌دهد تا با افرادی که تجربه‌ها و پشتوانه‌های متنوعی در زمینه‌ی مدیریت دارند، در ارتباط باشید و از تجارب آنان بهره‌برداری کنید.

بنابراین، اگر هدف شما افزایش دانش و مهارت‌های مدیریتی و فروش و پیشرفت در حیطه‌ی مدیریت است، شرکت در این وبینار می‌تواند برای شما بسیار ضروری و مفید باشد.

آماده اید تا به دنیایی جدید از مدیریت پیشرو وارد شوید ؟ پس لحظه ای درنگ نکنید؛ به دنیایی پر از ایده های نوآورانه؛ راهکار های جذاب و اصول علمی مدیریت با تدریس برترین اساتید کشوری خوش آمدید !

ضرورت شرکت در وبینار "چالش های بازاریابی و فروش در 1403 + راهکار" :

شناسایی چالش‌های واقعی بازاریابی و فروش در سال 1403 و پیدا کردن درک عمیق‌تری از آنها.
افزایش توانایی رقابتی خود در بازار و استفاده از دانش و اطلاعات به‌دست آمده.
اطلاع از آخرین روندها و تغییرات در بازار و به روز کردن استراتژی‌های خود براساس این تحولات.
به دست آوردن مهارت‌های لازم برای موفقیت در فروش.
آشنایی با چالش‌ها و فرصت‌های قیمت‌گذاری در شرایط تورمی و یادگیری استراتژی‌های مناسب برای مدیریت آنها.

مخاطبین وبینار

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود را در فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

 

این رویداد توسط مجموعه علم ساز به صورت آنلاین برگزار می شود که لینک ورود روز وبینار به صورت پیامک برای شما ارسال می شود.

 

شما علاوه بر سیستم های خانگی می توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی وارد وبینار شده و از محتوای آن ها استفاده کنید.

 

بعد از برگزاری وبینار ویدئوی ضبط شده وبینار در دسترس شما قرار می گیرد فقط کافی است تا پیامک های خود را چک کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

 

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

همین حالا قبل از اتمام فرصت به صورت رایگان ثبت نام کنید. پشتیبانی: 09036701508