وبینار آموزشی (رایگان)

سخنوری در جلسات

تاثیرگذار صحبت کنید!

دوشنبه 11 اردیبهشت | ساعت 18:00 الی 19:30

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
وبینار برگزار شد.
پیمان چاپاری

مدرس وبینار: استاد پیمان چاپاری

این نحوه ارایه هر چیزه که اهمیت اون را مشخص می‌کنه.به قول استیو جابز:

مهارتی که خیلی جاها تو زندگیمون می‌تونه از اون مدرک تحصیلی که سال‌ها دنبالش رفتیم مهمتر و سرنوشت سازتر باشه.

سرفصل های وبینار:

  1. سخنوری چیست؟
  2. آمادگی های لازم قبل از جلسه
  3. بایدها و نبایدهای یک سخنرانی تاثیرگذار
  4. آمادگی بدنی برای سخنرانی
  5. کنترل و اقناع مخاطب
  6. مدیریت اتفاقات پیش بینی نشده

معرفی وبینار

من پیمان چاپاری مدرس،گوینده و سخنران هستم و سال‌ها تجربه فعالیت در حوزه صدا،گویندگی و آموزش فن بیان دارم.عاشق ارتباطات هستم و معتقدم کلام معجزه می‌کند. تصمیم گرفتم چکیده سال‌ها تجربه و فعالیت‌های مختلف در دنیای کلام را در این وبینارها با شما به اشتراک بگذارم.چرا که طی سال‌ها تجربه در برگزاری این دوره و ارتباط با جمع زیادی از شرکت کنندگان در دوره‌های متعدد فن بیان، امروز معتقدم:«همه چیز فقط درس خواندن و متخصص شدن در رشته تحصیلی نیست. همه ما هر چقدر درس خونده باشیم و در حوزه کاری خودمون موفق باشیم، به مهارتی نیاز داریم که بتونیم خودمون را معرفی کنیم و توانمندی‌ها و دستاوردهامون را ارائه بدیم و بدون این مهارت هرگز به جایگاهی که در خور تلاش‌هایمان باشد نمی‌رسیم.اینجاست که چالش شروع می‌شه و در ادامه مسیر اون کسی موفقه که نذاره فرصت‌هاش از دست بره و خیلی سریع به دنبال یادگیری مهارت فن بیان بره.من پیمان چاپاری مدرس رسمی دوره های بیان، سخنوری و گویندگی، دانش آموخته باشگاه رادیو و مولف کتاب معجزه های کلام، بهت پیشنهاد می‌کنم در این وبینار همراه من باش تا به صورت کاربردی روی بیان، گفتار و صدامون کار کنیم و با آداب سخنوری در جلسات آشنا بشیم و بدونیم برای موفقیت در جلسات نیازه چه نکاتی رو رعایت کنیم..!

همین الان از این فرصت فوق العاده استفاده کن و در وبینار شرکت کن!

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید در وبینار این وبینار شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم وبینار بعدی رو بهتون اعلام کنیم فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

زمان وبینار بعدی

اگه نمیتونید توی این وبینار شرکت کنید و علاقه دارید زمان وبینار بعدی بدونی فقط کافیه شماره تلفن خودتو وارد کنی تا زمان وبینار رایگان بعدی بهت اطلاع داده بشه