وبینار آموزشی (رایگان)

قوانین مالیاتی ضرورتی برای
حسابداران و مدیران مالی

یکشنبه 27 شهریور ماه

ساعت 17:00

قوانین مالیاتی ضرورتی برای حسابداران و مدیران مالی ​

معرفی کوتاه وبینار

جهت ثبت نام فقط کافیه فرم زیر پر کنی به زمان سنج پایان ثبت نام دقت کن..

یکشنبه 27 شهریور ماه

ساعت 17:00

روز
ساعت
امیر ناصر مدرس حسابداری

امیر ناصر

مدرس وبینار

چرا نباید این وبینار از دست بدم؟

با شرکت در این وبینار رایگان میتونی اطلاعات خودت رو در مورد قوانین مالیاتی افزایش بدی و از بروز مشکلات و پرداخت جریمه‌های احتمالی جلوگیری کنی و حتی در صورت امکان از معافیت‌های مالیاتی بهرمند بشی… .
این توضیح لازم است که با توجه به گستردگی قوانین مالیاتی، صدور مکرر بخشنامه‌ها، آیین نامه‌ها، دستور‌العمل و احکام مالیاتی در سایر قوانین دولتی، عدم آگاهی از موارد اشاره شده، منجر به تحمیل جرایم بسیار سنگین و محرومیت از معافیت‌های مالیاتی برای افراد و سازمان ها می‌گردد. به همین خاطر توصیه می‌شود با آموزش صحیح قوانین مالیاتی، از هزینه‌های مازاد مالیاتی که بعضا تا 10 سال قبل از سال جاری امکان تحمیل آن وجود دارد، جلوگیری و تمرکز اصلی خودتان را بر روی هدف اصلی کسب و کارتان قرار دهید.

سرفصل‌های آموزشی این وبینار

سرفصل‌های این وبینار آموزشی به شرح زیر می باشد.
Responsive-

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید در وبینار این وبینار شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم وبینار بعدی رو بهتون اعلام کنیم فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

زمان وبینار بعدی

اگه نمیتونی توی این وبینار شرکت کنی و علاقه داری زمان وبینار بعدی رو بدونی فقط کافیه شماره تلفن خودتو وارد کنی تا زمان وبینار رایگان بعدی بهت اطلاع داده بشه … .