وبینار رایگان استدیویی

"اصـــــالت در بــرندســــــــازی شخصی "

سایه روشن پرسنال برند

دوشنبه 27 فروردین ماه | ساعت 18:00 الی 19:30

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
وبینار برگزار شد.

مدرس وبینار: دکتر مهرداد انوری

میزبان وبینار: مهندس آرزو زحمت بران

برندسازی شخصی مختص افراد خاص با شرایط ویژه نیست. هر فردی در هر موقعیت و وضعیت میتواند برندشخصی قدرتمندی داشته باشد و باید برای پرورش این برند تلاش کند.

معرفی وبینار

برندسازی صرفا متعلق به هنرپیشه ها، خوانندگان، ورزشکاران و سیاستمداران نیست. فقط لازم است افرادی که به مهارت های شما نیاز دارند شما را بشناسند.

برندسازی شخصی یک مسیر است. یک مسیر برای پیمودن زندگی به شیوه درست. یک سبک زندگی است که شما این توانایی را پیدا میکنید که هم به کار موردعلاقه خود بپردازید و هم موفق شوید و کسب درآمد و شهرت کنید.

مسیر توسعه برند شخصی از زمانی شروع میشود که شما ذهن خود را نسبت به شیوه زندگی تان تغییر می دهید.

برندسازی شخصی مختص افراد خاص با شرایط ویژه نیست. هر فردی در هر موقعیت و وضعیت میتواند برندشخصی قدرتمندی داشته باشد وباید برای پرورش این برند تلاش کند.

بهترین راه برای رسیدن به موفقیت این است که تمرکز و توجه ویژه ای به برندسازی شخصی PERSONAL BRANDING داشته باشید. در ابتدا به نظر کار دشواری است اما گر قبل از قدم گذاشتن در این مسیر بافراز و نشیب های راه آشنا باشید می‌توانید از قدرت خارق العاده برندسازی شخصی استفاده کنید تا سریع تر و راحت تر به اهدافتان برسید.

برندسازی شخصی یا همان پرسنال برندینگ مشخص میکند که چه کسی هستید و چه مهارت هایی را به کار می‌برید، علاوه بر این به شما کمک می‌کند تا ارتباطات قدرتمندی برقرار کرده و فرصت های جدیدی را ایجاد کنید.

هرکسی برندی دارد این برند می تواند مثبت یا منفی باشد خنثی هم اساسا به چشم نمی‌آید. اما در اقتصادی که در آن توجه حرف اول را می‌زند چگونه می‌خواهید ارتباطی به یادماندنی و معنادار برای خود رقم بزنید؟با ساختن یک برند شخصی،می‌توانید در بازار شلوغ و پررقابت امروز جایگاه مناسب خودتان را بیابید و با سرعت بیشتری پیش بروید.

به یاد داشته باشید در برندسازی شخصی جلب توجه، اعتماد و حتی علاقه مخاطبان از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند منجر به موفقیت شما شود. بنابراین تلاش کنید برند شخصی خود را اثرگذار، متفاوت و جالب توجه بسازید.

مراحل برندسازی شخصی:

  1. شناخت خود، توانمندی ها و نقاط ضعف و قوت
  2. کشف و شناخت مخاطبان و رقبا
  3. مشخص کردن هویت برند
  4. ارتباط با مخاطب به صورت عام تر
  5. حفظ و نگهداری برند

ضرورت شرکت در وبینار "سایه روشن پرسنال برند" :

  • یادگیری مفاهیم برند و برندسازی
  • مراحل ساخت یک پرسونال برند اصیل
  • تاثیرات و ارتباط سایه در خلق برند شخصی
  • لزوم یکپارچگی شخصیت در خلق برند شخصی
  • مورد کاوی برندهای شخصی با محوریت سایه

مخاطبین وبینار

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود را در فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

 

این رویداد توسط مجموعه علم ساز به صورت آنلاین برگزار می شود که لینک ورود روز وبینار به صورت پیامک برای شما ارسال می شود.

 

شما علاوه بر سیستم های خانگی می توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی وارد وبینار شده و از محتوای آن ها استفاده کنید.

 

بعد از برگزاری وبینار ویدئوی ضبط شده وبینار در دسترس شما قرار می گیرد فقط کافی است تا پیامک های خود را چک کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

 

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

هر آموزشی که ببینید نه تنها می تواند کمکت کند یک قدم جلوتر بروید بلکه اگر به دیگران هم انتقال بدید بخش تاریکی از این جهان رو برای دیگران روشن میکنید.

با آموزش دیدن و پیدا کردن عمیق ترین بخش های زندگیتون دنیای خود و اطرافیانتون رو روشن کنید.

همین حالا قبل از اتمام فرصت به صورت رایگان ثبت نام کنید. پشتیبانی: 09036701508