وبینار آموزشی (رایگان)

حسابداری کاربردی

ظرف سه ماه به حسابدار حرفه ای تبدیل شوید

چهارشنبه 4 آبان ماه

ساعت 17:00

وبینار رایگان حسابداری کاربردی​
نمایش ویدیو درباره وبینار رایگان حسابداری کاربردی​

معرفی کوتاه وبینار

جهت ثبت نام فقط کافیه فرم زیر پر کنی به زمان سنج پایان ثبت نام دقت کن..

چهارشنبه 4 آبان ماه

ساعت 17:00

روز
ساعت
امیر ناصر مدرس حسابداری

امیر ناصر

مدرس وبینار

چرا نباید این وبینار از دست بدم؟

پیش بینی شده است که آینده شغلی حسابداری تا سال ۲۰۲۶ چیزی در حدود ۱۰ درصد رشد داشته باشد. حسابداری یکی از مشاغلی است که هر شرکتی به آن نیاز دارد و اگر خواهان تحصیل در این رشته هستید، باید بگوییم که انتخاب خوبی دارید. تمام شرکت‌ها از شرکت‌های بزرگ و کوچک دولتی گرفته تا شرکت‌های خصوصی و غیرانتفاعی، همگی به یک حسابدار نیاز دارند تا بتواند اظهارنامه‌ مالیاتی‌ را تهیه کند، به حساب‌های شرکت رسیدگی کند، در مورد بودجه و بودجه بندی پیشنهاد دهد و در کل به امور مالی شرکت برسد. این رشته تحصیلی یکی از رشته‌های خوب برای درآمد نیز می‌تواند باشد و می‌توانیم بگوییم که افرادی که در این حرفه کار می‌کنند، حقوق نسبتاً خوبی دارند. البته باید گفت که این رشته متقاضی زیادی دارد و به طبع این تعداد متقاضی می‌تواند میزان بیکاری را نیز در این رشته نسبت به دیگر رشته‌ها، افزایش دهد.

سرفصل های آموزشی این وبینار

سرفصل‌های این وبینار آموزشی به شرح زیر می‌باشد.
Responsive-

سوالات متداول

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه علم‌ ساز به صورت  آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود که لینک ورود برای شما روز وبینار به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

بعد از برگزاری وبینار ویدیوی وبینار ضبط شده و هم به صورت فایل ویدیویی و هم صوتی در دسترس دانش‌پذیران قرار می‌گیرد. فقط کافیه اپلیکیشن موسسه رو نصب کنید تا به تمامی وبینارهای گذشته تاکنون دسترسی داشته باشید.

کافیه با شماره تماس 09036701508 در ارتباط باشید چه از طریق تماس چه از طریق واتساپ در هنگام برگزاری وبینار راهنماییتون می‌کنند.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید در وبینار این وبینار شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم وبینار بعدی رو بهتون اعلام کنیم فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

زمان وبینار بعدی

اگه نمیتونی توی این وبینار شرکت کنی و علاقه داری زمان وبینار بعدی رو بدونی فقط کافیه شماره تلفن خودتو وارد کنی تا زمان وبینار رایگان بعدی بهت اطلاع داده بشه…