03136632615
0

صفر تا صد خرید مدرک ICDL

زمان تقریبی مطالعه: ۵ minutes

یادگیری ICDL و همچنین اقدام برای گرفتن مدرک ICDL بدون کلاس فنی حرفه‌ای در واقع باعث ورود شما به دنیای کامپیوتر خواهد شد. تمامی بخش‌های هر حرفه و کسب و کاری اعم از فنی و مهندسی و… نیاز به آشنایی با قسمت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کامپیوتر، ملزم به یادگیری ICDL می‌باشد. قبل از خرید مدرک ICDL بدون کلاس، با ما همراه شوید و این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا هر آنچه درباره خرید مدرک و زمان آن نیاز دارید را بدانید.

چرا مدرک ICDL نباید خرید!

برخی افراد سودجو با هدف کلاهبرداری شما را به خرید مدرک ICDL تشویق می‌کنند، امّا در نظر داشته باشید که بسیاری از افراد یا موسساتی که اقدام به فروش مدرک ICDL می‌نمایند.

در نظر داشته باشید در صورتی‌که بدون داشتن مدرک ICDL و تسلط کافی به مهارت‌های هفت‌گانه، بخواهید از مدرک جعلی برای استخدام شدن در یک شرکت خصوصی یا سازمان استفاده نمایید، در زمان کوتاهی بعد از استخدام شدن و در طول کار به مشکل برخورد خواهید کرد، چرا که کار با کامپیوتر را بلد نیستید و نحوه استفاده از مهارت‌های هفت‌گانه را نمی‌دانید.

ضمن این که قضیه به اینجا هم ختم نمی‌شود و جعل مدرک ICDL برای استخدام در یک شرکت خصوصی یا سازمان می‌تواند از مناظر دیگر همچون قانونی، شرعی و عرفی نیز برای شما مشکل‌ساز باشد. پس بهتر است از روش معمول و منطقی برای دریافت مدرک ICDL استفاده کنید و بهترین روش ثبت‌نام در سایت علم ساز و گذراندن دوره‌های حضوری و غیرحضوری ICDL به جای خرید مدرک ICDL است.

صفر تا صد خرید مدرک ICDL - مدرک ICDL مجتمع فنی تهران | جهاد دانشگاهی | فنی و حرفه ای اموزشگاه پندار علم ساز

روش گرفتن مدرک در دوره های علم ساز

شما با شرکت در دوره‌های ICDL سایت علم ساز می‌توانید به صورت کامل و جامع توسط اساتید با تجربه مهارت‌های هفت‌گانه ICDL را به خوبی یاد بگیرید و با گرفتن مدرک ICDL کلید ورود به بازار کار ادارات و شرکت‌های صنعتی و خصوصی را در سطح کشوری به دست آورید.

البته توصیه ما به شما دوست عزیز این است که سراغ روش‌هایی مانند خرید مدرک ICDL نباشید چرا که آینده خوبی در انتظار شما نخواهد بود.

گرفتن مدرک ICDL در صورت استفاده از دانلود فیلم آموزش رایگان ICDL سایت علم ساز میسر است و شما می‌توانید با دیدن این آموزش‌ها بدون تلاش زیادی و بدون هزینه برای خرید مدرک ICDL، صاحب مدرک شوید که در ادامه مراحل آن را توضیح خواهیم داد.

صفر تا صد خرید مدرک ICDL - مدرک ICDL مجتمع فنی تهران | جهاد دانشگاهی | فنی و حرفه ای اموزشگاه پندار علم ساز

گرفتن مدرک ICDL چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمان گرفتن مدرک ICDL یکی از سوالاتی است که افرادی که نیاز به مدرک ICDL دارند همواره از کارشناسان سایت علم ساز می پرسند اکثر این افراد دوست دارند که بدانند مدت زمان یادگیری ICDL و گرفتن مدرک ICDL چقدر خواهد بود که در ادامه کامل به این سوال پاسخ خواهیم داد.

حقیقت امر این است که مدت‌زمان گرفتن مدرک ICDL به شما بستگی دارد و میزان اشتیاق شما برای یادگیری این دوره بسیار تاثیرگذار و حائز اهمیت است و از زمانی که شما پیگیری می‌کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، برای شرکت در آزمون ICDL تا زمانی که در آزمون‌های سایت علم ساز شرکت نموده و نمره حدنصاب قبولی را کسب می‌نمایید محاسبه می‌شود.

برخی افراد قبل از آن که در دوره ICDL شرکت نمایند اطلاعات لازم در این باره را از قبل می‌دانند، برخی افراد هم از استعداد بالاتری برخوردار بوده و سرعت یادگیری مباحث دوره ICDL را نسبت به بقیه با سرعت بیشتری انجام می‌دهند و در یک حالت دیگر برخی افراد در دوره‌های فشرده و بسیار سطح بالا شرکت می‌کنند یا برخی دیگر دوره ICDL را با فواصل زمانی بلندمدت طی می‌نمایند.

شما می توانید از مشاوره رایگان آموزشی کارشناسان ما استفاده نمائید، این فرصت را از دست ندهید!

پورپاکار کارشناس پشتیبانی دوره ICDL

کارشناسان حرفه‌ای ما به صورت ۲۴ ساعته، از طریق تلفن و واتس آپ، گام به گام با شما همراه هستند تا بتونید گام‌های پیشرفت خودتونو بردارید.

منتظر چی هستی...!؟
همین حالا شروع کن...!

برخی افراد تمام هفت مهارت را در یک آزمون امتحان خواهند داد و برخی دیگر هر مهارت را یک آزمون مجزا امتحان می‌دهند، طبیعتاً در هر یک از شرایط بالا مدت‌زمان گرفتن مدرک ICDL هم متغییر خواهد بود.

علم ساز همچنین برای ارتقا سطح آموزش کشور به برگزاری وبینارهای رایگان روی آورده توصیه می‌کنیم شما علاقه مندان دوره ICDL برای آشنایی بیشتر با نحوه آموزش این مجموعه وبینار رایگان تایپ سریع را از دست ندهید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت زمان برگزاری رویداد می‌توانید از بر روی کلمه « تایپ سریع ده انگشتی » کلیک نمائید.

نویسنده: سجاد عبدلی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.