03136632615
0

صفر تا صد مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای

زمان تخمین زده شده مطالعه: ۵ دقیقه

اگر از دوره حسابداری کاربردی شناختی ندارید، امّا می‌خواهید وارد حوزه حسابداری شوید یا مدرک کارشناسی حسابداری دارید ولی به دلیل آشنا نبودن به صورت عملی با این حرفه که ناشی از عدم اعتماد به نفس و داشتن استرس است نمی‌توانید در شغل حسابداری ورود کنید نگران نباشید با ما در این مطلب همراه شوید تا با صفر تا صد مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای آشنا شوید.

با توجه به اینکه حسابداری در شمار شغل‌های پر طرفدار و پر درآمد در ایران محسوب می‌شود برخی افراد به صورت آکادمیک و برخی دیگر به صورت تجربی یا با شرکت در دوره‌های آنلاین مانند سایت علم ساز مهارت حسابداری را کسب می‌کنند. امّا ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در دوره اصولی و کاملاً عملی مجتمع آموزشی پندار (سایت علم ساز) شرکت کرده و با گذراندن آزمون‌های آنلاین در پایان مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای خود را دریافت نمایید.

در دوره‌هایی که توسط سایت علم ساز آموزش داده می‌شود یادگیری سلسله مراتب حسابداری همچون: حسابداری مبتدی، حسابداری متوسط (کمک حسابدار)، حسابداری حرفه‌ای را با توجه به نیاز بازار کار امروز برای استخدام شدن در شغل حسابداری انجام می‌شود، شما با گذراندن دوره حسابداری کاربردی سایت علم ساز نزدیک‌ترین مسیر برای کار در شغل حسابداری را طی می‌کنید.

مباحثی که در دوره حسابداری کاربردی فرا می‌گیرید به ترتیب عبارتند از آموزش حسابداری بازرگانی، آموزش دوره آشنایی با نظام حقوق و دستمزد، آموزش حسابداری مالی خدماتی، آموزش نرم‌افزارهای حسابداری، را می‌توان اشاره کرد.

مزایای دوره حسابداری فنی و حرفه‌ای سایت علم ساز

  • از اولین مزیت دوره حسابداری فنی و حرفه‌ای سایت علم ساز می‌توان به دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای اشاره کرد که قابلیت ترجمه برای استخدامی خارج از کشور را دارا می‌باشد.
  • ارائه فیلم‌های آموزشی کلاس‌های برگزار شده بعد از برگزاری هر جلسه به‌صورت کاملاً رایگان در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت و شما می‌توانید فیلم جلسات را بارها و بارها ببینید و مباحثی که خوب یاد نگرفته‌اید را به خوبی یاد بگیرید.
  • رزومه سازی تخصصی برای داوطلبان دوره حسابداری کاربردی می‌توان اشاره کرد، شما می‌توانید در رزومه خود مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای خود را درج نمایید تا از امتیاز بالاتری نسبت به سایر افرادی که این مدرک را ندارند برخوردار شوید.
  • ارزیابی‌های عملکردی داوطلبان در طی آموزش حسابداری کاربردی می‌توان اشاره کرد، تا با توجه به توانایی هر داوطلب تمرینات مناسب در اختیار آن قرار گیرد.
  • مجتمع آموزشی پندار (سایت علم ساز) با برگزاری آزمون‌های پیوسته حسابداری برای آماده‌سازی بیشتر داوطلبان آنها را تعیین سطح می‌نماید.
  • مدرسان سایت علم ساز با قراردادن جزوه منحصر به فرد آموزش حسابداری کاربردی، یادگیری را برای داوطلبان دوره آسان‌تر می‌نمایند و فرد به راحتی می‌تواند با مباحث پیچیده حسابداری آشنا شده و آنها را به‌صورت عملی در پروژه اجرا نماید تا با بازار کار این حوزه آشنا شود.
  • داوطلبان با شرکت در آزمون‌های آنلاین حسابداری فنی و حرفه‌ای در سایت علم ساز، با کسب نمره حد نصاب و قبولی در آزمون، مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای خود را دریافت می‌نمایند.
  • از مزیت دیگر دوره در صورت شرکت در دوره حضوری حسابداری کاربردی برای هر کارآموز استفاده از یک سیستم در نظر گرفته می‌شود تا کارآموز به راحتی بتواند با نرم‌افزارها و محیط ویندوز به‌خوبی آشنا شود.

چگونگی دریافت مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای

با توجه به اینکه مجتمع آموزشی پندار دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد زیر نظر این سازمان مشغول به فعالیت می‌باشد و داوطلبان بعد از گذراندن آموزش حسابداری کاربردی، می‌تواند مدرک معتبر حسابداری خود را از ما دریافت نمایند و در تمام ادارات و سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی دارای اعتبار می‌باشد، چرا که مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای علاوه بر داخل کشور، در ۱۸۴ کشور جهان دارای اعتبار می‌باشد و شما با داشتن مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای از امتیازات این مدرک در تمام استخدامی‌ها چه در داخل و چه در خارج بهره‌مند شوید.

تفاوت مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای با دیگر مدارک

با توجه به سیاست‌گذاری‌های دولت قوانینی وضع شده تا جوانان بیشتر به سمت یادگیری مهارت‌هایی مانند حسابداری، ICDL و… بروند و در دوره‌های سازمان فنی و حرفه‌ای شرکت نمایند به همین خاطر قوانینی تصویب شده تا دارندگان مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای از امتیازات به خصوصی برخوردار شوند و به راحتی وارد بازار کار شوند و همچنین مهارت‌های لازم برای رونق کسب‌وکارها را به‌خوبی بلد باشند.

از جمله امتیازاتی که مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای دارد می‌توان به گرفتن پروانه کسب در سریع‌ترین زمان، برخورداری از وام خود اشتغالی، امتیاز ویژه در استخدام موسسات و شرکت‌های خصوصی و سازمان‌های دولتی را می‌توان نام برد.

از جمله تفاوت‌هایی که مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای با سایر مدارک آموزش حسابداری می‌توان به معتبر بودن آن اشاره کرد در صورتی که در مدارک دیگر برای برخی از سازمان‌ها اعتبار دارد و مورد تایید برخی دیگر از ارگان‌ها نمی‌باشد امّا مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای با توجه به پروژه محور و عملی بودن آن مورد تایید تمام سازمان‌ها همچون: قوه قضاییه، صنعت و معدن، شرکت نفت و… اشاره کرد.

شما با شرکت در دوره حسابداری کاربردی سایت علم ساز از تمام امتیازات مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای برخوردار خواهید شد و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای خود را از سایت علم ساز دریافت نمایید.

 

نویسنده: سجاد عبدلی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.