03136632615
0

صفر تا صد گرفتن مدرک ICDL بدون کلاس

زمان تخمین زده شده مطالعه: ۵ دقیقه

شاید شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که به دلیل مشغله زیاد کاری، تحصیلی، خانه داری و … زمان کافی برای شرکت در کلاس حضوری نداشته باشید امّا نیاز به گرفتن مدرک ICDL بدون کلاس (شرکت در کلاس حضوری) داشته باشید. آموزشگاه پندار دارای مجوز فنی حرفه ای نیاز شما را در وب‌سایت آموزش مجازی (آنلاین) علم ساز فراهم نموده است. برای اینکه صدور مدرک ICDL بدون کلاس و غیرحضوری بدانید با ما تا پایان این مطلب همراه شوید.

صفر تا صد گرفتن مدرک ICDL بدون کلاس - دوره ICDL مدرک معتبر فنی و حرفه ای

نحوه آموزش ICDL در وبسایت علم ساز

شما با شرکت در این دوره با استفاده از فیلم آموزش ICDL مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر علم ساز، زمان گرفتن مدرک ICDL بدون حضور در کلاس، برای شما به کاهش می‌یابد. این دوره آنلاین ICDL به شما کمک خواهد کرد که در زمان کمتر به‌صورت فشرده مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر را یاد بگیرید و برای گرفتن مدرک ICDL برای استخدامی یا … به راحتی اقدامات لازم را انجام دهید.

همان‌طور که اطلاع دارید داشتن مدرک معتبر ICDL فنی و حرفه‌ای برای اکثر سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی اجباری می‌باشد و علاوه بر آن داشتن این مدرک باعث وجود یک نکته مثبت در رزومه شما خواهد بود. البته در نظر داشته باشید که صرف داشتن مدرک ICDL برای استخدام شدن ملاک نمی‌باشد و باید از سایر ویژگی‌های دیگر مانند تخصص در زمینه‌های کاری مربوطه را نیز برخوردار باشید.

صدور مدرک ICDL بدون کلاس

یکی از مهم‌ترین مزایای حضور در دوره ICDL آنلاین، صدور مدرک ICDL بدون کلاس توسط  سایت علم ساز است. مدرکی که شما با قبولی در آزمون ICDL آنلاین آن را دریافت خواهید کرد. از کاربرد مدرک ICDL بدون کلاس می‌توان به داشتن اعتبار داخلی و بین المللی و قابل ترجمه بودن آن اشاره کرد. شما پس از دانلود فیلم آموزش رایگان ICDL و دیدن آن به راحتی می‌توانید مدرک ICDL خود را با شرکت در آزمون آنلاین دریافت کنید.

صفر تا صد گرفتن مدرک ICDL بدون کلاس - دوره ICDL مدرک معتبر فنی و حرفه ای

دوره ICDL موثر و کاربردی بدون کلاس

آموزش دوره ICDL زیر نظر اساتید با تجربه و با دانش فنی بالا در این زمینه با قابلیت ورود به بازار کار آموزش داده می‌شوند. دوره ICDL باتوجه‌به سرفصل‌های مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور و نیاز بازار کار تدوین خواهند شد تا بیشترین تاثیرگذاری را برای کاربران داشته باشد.

امروزه باتوجه‌به شرایط کرونا سبب شده سایت علم ساز برای افزایش سطح یادگیری کاربران دوره ICDL آنلاین را طراحی نموده تا بدون حضور در کلاس، بتوانید با مدرس دوره به صورت آنلاین در تعامل باشید. پرسش و پاسخ در هر جلسه و ارتباط آنلاین دو طرفه استاد با کارآموز و بالعکس، قرار داده شده است که کاربران بعد از اتمام دوره غیرحضوری، می‌توانند از طریق پرسش و پاسخ آنلاین با سایت علم ساز در تعامل بوده و مسائلی که در حین یا بعد از آموزش آنلاین با آنها روبرو می‌­شوید را مطرح نمایید. مدرس دوره با رفع ابهامات پیش آمده، روند یادگیری شما را تسریع می‌بخشد و شما با آرامش و تسلط بیشتری سرفصل‌های دوره ICDL را دنبال خواهید کرد.

چگونگی مراحل دریافت مدرک ICDL بدون کلاس

گرفتن مدرک ICDL از الزامات و مدارک موردنیاز در حال حاضر برای استخدام در ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی محسوب می‌شود؛ البته شرکت‌هایی که نیاز به دانش فنی در حوزه IT دارند روی داشتن مدرک ICDL بسیار سخت‌گیرانه‌تر عمل می‌کنند.

نحوه گرفتن مدرک ICDL بدون کلاس از مجتمع آموزشی پندار (علم ساز) به این صورت می‌باشد که شما در دوره ICDL جامع بدون کلاس بر اساس نیاز خود ثبت‌نام می‌نمایید و بعد از اتمام دورهو شرکت در آزمون فنی و حرفه ای، مدرک معتبر ICDL فنی و حرفه ای که مورد تأیید تمام سازمان‌ها همچون: آموزش و پرورش، وزارت نفت، شرکت‌های خصوصی، بانک‌ها و… به‌راحتی دریافت می‌کنید.

صفر تا صد گرفتن مدرک ICDL بدون کلاس - دوره ICDL مدرک معتبر فنی و حرفه ای

اگر به دنبال مدرک ICDL بدون کلاس برای استخدام در سازمان‌های دولتی و خصوصی کشور هستید در شهرهای مختلف همچون دوره  ICDLاصفهان، دوره ICDL اهواز، دوره ICDL مشهد، دوره ICDL تهران و… با توجه محل زندگی خود می­توانید در سایت علم ساز ثبت نام کنید و این فرصت  ویژه را از دست ندهید. کافی است که با کارشناسان سایت علم ساز در تماس باشید، چرا که سایت علم ساز با ارائه مدرک ICDL غیر حضوری و دریافت مدرک ICDL بدون کلاس و به‌صورت آنلاین اقدام به پذیرش داوطلبان این حوزه می‌نماید.

اساتید دوره ICDL چگونه هستند؟

اساتید دوره ICDL آنلاین سایت علم ساز همگی از تجربه و تسلط کافی و مورد تأیید سازمان فنی و حرفه ای کشور هستند و هرگونه ابهام و سؤال شما را درباره مباحث دوره  ICDLبه‌صورت آنلاین پاسخگو می‌باشند تا شما به‌راحتی در آزمون‌های آنلاین قبول شوید مدرک معتبر ICDL فنی و حرفه ای خود را دریافت کنید.

نویسنده: سجاد عبدلی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.