03136632615
0

مدرک MBA برای مهاجرت

زمان تقریبی مطالعه: ۷ minutes

قبل از صحبت در مورد انتخاب مدرک MBA برای مهاجرت باید بدانیم که در اواخر قرن نوزدهم، صاحبان صنعت به دنبال نیرو‌های متخصصی بودند که به علم مدیریت به صورت راهبردی و پیشرفته واقف باشند تا خیل عظیمی از کارخانجات را به خوبی مدیریت کنند که در پی آن، رشته MBA متولد شد. می‌توان به جرات گفت که موفقیت و شکست یک سازمان در گرو مدیریت آن است‌. از این رو به مرور زمان داوطلبان رشته MBA افزایش می‌یابد. رشته MBA در کل جهان به شیوه‌های گوناگونی طراحی و اجرا می‌گردد. به طور کلی در این دوره‌ها به دانشجویان مهارت‌های مدیریت آموزش داده می‌شود.

مدرک MBA برای مهاجرت - با مجوز رسمی فنی و حرفه ای کشور پندار اصفهان علم ساز
MBA همان علم مدیریت بصورت پیشرفته و راهبردی می‌باشد.

آیا مدرک MBA معتبر است؟

در کشور ما برای رشته MBA دوره‌های زیادی برگزار می‌کنند. در رابطه با معتبر بودن مدرک MBA باید گفت که تمامی دوره‌ها، زیر نظر وزارت علوم برگزار می‌شوند. البته ناگفته نماند که اعتبار مدرک موسسه‌های مختلف، متفاوت می‌باشد. با این حال اعتبار مدارک MBA به سه عامل بستگی دارد که عبارتند از: مهر وزارت علوم، مدرک فنی حرفه‌ای، قابلیت ترجمه داشتن مدرک. همچنین جهت اطمینان بهتر است به مؤسسه‌هایی مراجعه نمایید که مهر وزارت علوم را داشته باشند، چرا که در اعتبار مدرک شما بیشترین تاثیر را دارد‌.

مدرک MBA برای مهاجرت

دوره MBA ارائه شده در کشور ما با دوره‌های MBA بقیه کشورها متفاوت می‌باشد. در کشور ما دوره‌های مختلفی برای MBA برگزار می‌شود، اعم از: دوره‌ روزانه، دوره شبانه، دوره مجازی، دوره پردیس خودگردان، دوره پیام نور، دوره غیر انتفاعی و دوره آزاد.

در بین موارد ذکر شده دوره‌های آزاد MBA بیشترین شباهت را به دوره‌های دیگر کشورها دارند. شرکت در دوره‌های آزاد MBA هزینه بالایی دارد و در برخی از دانشگاه‌ها و موسسه‌ها برگزار می‌شوند.  از آن جهت که برای شرکت در این دوره‌ها به مصاحبه‌ و سابقه کار نیاز می‌باشد، پس افرادی که برای شرکت در این دوره‌ها اقدام می‌کنند بهتر است مشغول به امور مرتبط باشند.

شرایط ثبت نام دوره‌ MBA علم ساز

جهت آموزش در دوره‌های MBA علم ساز سبکی متفاوت را تجربه خواهید کرد. تخصص ما در آموزش آنلاین است. شما می‌توانید با شرکت در کلاس‌های آنلاین و سپری کردن دوره مربوطه، مدرک معتبر MBA خود را دریافت نمایید. برخی از افراد عقیده دارند که کیفیت دوره‌های حضوری بیشتر از دوره‌های آنلاین است، امّا بهتر است بدانید که تمامی اساتید و پشتیبان‌های ما دارای سطح علمی بالایی بوده و با سال‌ها فعالیت در این زمینه تجربه زیادی به دست آورده‌اند. در دوره‌های آنلاین MBA علم ساز با یک تیم حرفه‌ای روبرو هستید. پس از جهت کیفیت دوره‌های آنلاین ما اطمینان خاطر داشته باشید.

مدرک MBA برای مهاجرت - با مجوز رسمی فنی و حرفه ای کشور پندار اصفهان علم ساز
برای داشته‌ی مهاجرت بدون دغدغه داشتن مدرک MBA بسیار موثر است.

مدت زمان دوره MBA علم ساز

مدت زمان در نظر گرفته شده برای دوره آنلاین MBA علم ساز  ۲۱۰ ساعت است‌. محتواهای استفاده شده در برگزاری دوره‌های MBA شامل مواردی هستند، اعم از: ویدیو های آموزشی، وبینارهای رفع اشکال، جلسات کوچینگ، وبینارهای پرسش و پاسخ. شما در طول دوره ۹ ماه، پشتیبانی دریافت خواهید کرد. 

نحوه ثبت نام آنلاین دوره MBA علم ساز

جهت ثبت نام آنلاین در دوره‌های MBA علم ساز به وب سایت علم ساز مراجعه کرده و در صفحه‌ای که روبروی شما ظاهر می‌شود در بالای صفحه سمت راست گزینه ثبت نام را انتخاب کنید. یک فرم عضویت در صفحه باز می‌شود. با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

مدرک MBA برای مهاجرت - با مجوز رسمی فنی و حرفه ای کشور پندار اصفهان علم ساز
دوره‌های مجازی MBA به جهت پشتیبانی توسط اساتید از کیفیت دوره‌ی بالایی برخوردار است.

سرفصل‌های دوره MBA آنلاین علم ساز

 • مدیریت نقش پررنگی در شکست یا موفقیت یک ارگان دارد، پس باید به اصول و مبانی مدیریت در کسب و کار شناخت کامل داشته باشیم.
 • طبیعتاً هر سازمانی برای ادامه فعالیت خود به بودجه‌ای نیاز دارد. همچنین منابع هر سازمان دارای محدودیت‌هایی است. از رو باید مبحث‌های مدیریت مالی را نیز فرا بگیرید.‌
 • وقتی بحث مالی وجود داشته باشد، باید به اصول حسابداری نیز واقف باشید.
 • هنگامی که در منصب مدیریت هستید قطعاً با نیروهای انسانی سروکار خواهید داشت. مبانی رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی در کسب و کار، از سر فصل‌های مهم دوره‌های MBA علم ساز می‌باشد.
 • هنگامی که یک محصول با کیفیت است و طرفداران زیادی دارد، بدیهی است که فروش خوبی نیز خواهد داشت. امّا مسئله در فروش محصولات کم طرفدار است. از این رو مهارت بازاریابی از جمله مواردی است که یک مدیر حرفه‌ای باید با آن آشنا باشد.
 • یک مدیر حرفه‌ای باید برای هر موقعیت سازمان یک نقشه راهبردی داشته باشد. مدیریت استراتژیک در کسب و کار به بحث در این باره می‌پردازد.
 • از سرفصل‌های مهم دوره‌های MBA علم ساز، ایده‌پردازی و طراحی مدل در کسب و کار می‌باشد. با شرکت در این دوره‌ها همیشه ایده‌های نو و بدیعی‌‌ برای پیشرفت در ذهن خواهید داشت.
 • فعالیت‌های هر ارگان و سازمانی باید زیر نظر قانون پیش برود. در این دوره‌ها شناسایی روند و فرآیند‌های قانونی کسب و کار از سرفصل‌های ضروری می‌باشد.

شرایط اخذ مدرک MBA علم ساز

 1. پس از پایان هر یک از عناوین درسی باید یک پروژه در رابطه با واحد‌های اخذ شده ارائه دهید.
 2. باید در تمامی وبینار‌های ارائه شده حضور داشته باشید.
 3. هر مؤسسه‌ای ضوابط و قوانین خاص خود را دارند که قبل از برگزاری دوره‌های MBA اطلاع داده خواهند شد. تمام افرادی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند باید تمامی ضوابط را به طور کامل رعایت کنند.
مدرک MBA برای مهاجرت - با مجوز رسمی فنی و حرفه ای کشور پندار اصفهان علم ساز
دوره‌ مجازی MBA باعث صرفه جویی در وقت و هزینه‌های رفت و آمد می‌شود.

پیشنهاد علم ساز

موسسه آموزشی پندار با نام تجاری علم ساز، با ۱۴ سال سابقه برگزاری دوره‌های کاربردی و آموزشی، سعی دارد شما را در مسیر پیشرفت یاری کند. علاوه بر برگزاری کارگاه‌های‌‌ کاربردی، مشاوره‌های مشاوران موسسه آموزشی پندار در توسعه کسب و کار شما موثر خواهد بود.

 

نویسنده: مهسا یعقوبی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.