03136632615
0

معرفی بهترین سایت آموزش حسابداری رایگان

زمان تخمین زده شده مطالعه: ۶ دقیقه

آموزش حسابداری رایگان ویژه بازار کار باید توسط کادر مجرب و متخصص انجام شود مجتمع آموزشی پندار (سایت علمساز) تمام آموزش‌های حسابداری را رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد از جمله آموزش حسابداری مالی، صنعتی، پیمانی و پیمانکاری، حسابرسی، بازرگانی، حقوق و دستمزد، مالیاتی، تحریر دفاتر، انبار و انبارگردانی، نرم‌افزارهای حسابداری را می‌توان نام برد. با ما همراه شوید تا سایت علم ساز هر آنچه که درباره آموزش حسابداری رایگان لازم دارید را به شما آموزش دهد.

مزایای دوره آموزش حسابداری رایگان سایت علم ساز

تمامی دوره‌های آموزشی سایت علم ساز همراه با کارآموزی عملی و کاربردی پروژه محور ویژه بازار کار می‌باشد و بعد از گذراندن دوره و کسب نمره حد نصاب قبولی می‌توانید مدرک معتبر داخلی و بین‌المللی (مدرک دوره حسابداری فنی و حرفه‌ای) از مجتمع آموزشی پندار دریافت نمایید. همچنین در صورتی امکان شرکت در دوره‌های حضوری سایت علم ساز را ندارید می‌توانید با دانلود فیلم آموزش حسابداری کاربردی ویژه بازار کار را از سایت علم ساز دریافت نموده و دوره حسابداری را به صورت آنلاین یاد بگیرید.

به همین منظور مجتمع آموزشی پندار (سایت علم ساز) دوره دوره حسابداری کاربردی را همواره برگزار کرده و علاقه‌مندان، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته حسابداری می‌توانند با شرکت در این دوره‌ها به راحتی به صورت عملی پروژه‌های حسابداری را انجام دهند و وارد بازار کار این حوزه شوند.

مجتمع آموزشی پندار با دیدگاه بالابردن مهارت و پرورش حسابدارانی خبره و با دانش بالا، اقدام به برگزاری دوره آموزش حسابداری کاربردی به صورت جامع کرده است.

امروزه دانش حسابداری توانسته در همه کسب‌ و کارها چه کوچک و چه بزرگ به جایگاه حائز اهمیتی برسد و حسابدار به عنوان کارمندی موثر در سازمان یا شرکت به ایفای نقش کلیدی خود بپردازد.

شما می‌توانید با دریافت مدرک حسابداری فنی و حرفه‌ای و گذراندن این دوره سطح مهارت و دانش خود را در زمینه حسابداری افزایش دهید و به آینده‌ی شغلی و درآمد ایده‌آل خود خوش‌بین و امیدوار باشید.

نکته مهم در آموزش حسابداری کاربردی مجتمع آموزشی پندار شغل محور بودن آن است، زیرا آموزش حسابداری کاربردی در بستر نرم‌افزارهای تخصصی این حوزه زیر نظر اساتید با دانش فنی بالا و سوابق تجربی چندین‌ساله انجام می‌شود. داوطلب در پایان هر دوره پروژه عملی با آزمون میزان سطح مهارت آن سنجیده می‌شود و در صورت تمایل کارآموز می‌تواند دوره را دوباره شرکت نماید تا با سطح علمی بالا وارد بازار کار این حوزه شود.

روش‌های متداول آموزش حسابداری کاربردی

امروزه حسابداری مدرن شامل دو بخش عملی و تئوری می‌باشد و اشخاصی که قصد ورود به بازار کار حسابداری را دارند نیازمند یادگیری هر دو بخش یاد شده هستند. با توجه به اینکه ساختار آموزش حسابداری در دانشگاه‌های کشور بیشتر بر پایه آموزش تئوری حسابداری قرار دارد.

گذراندن دوره حسابداری کاربردی ویژه بازار کار که متشکل از ۲ بخش عملی و تئوری حسابداری می‌باشد، برای دانشجویان رشته حسابداری و فارغ‌التحصیلان و داوطلبانی که مشتاق به یادگیری این رشته، برای ورود به بازار کار حسابداری بسیار حائز اهمیت است و شما با گذراندن این دوره از بروز خطاهای احتمالی در اجرا جلوگیری می‌کنید. آموزش حسابداری کاربردی در حال حاضر با دو روش کاربردی و روش تئوری صورت می‌پذیرد.

آموزش حسابداری رایگان به روش کاربردی

در روش کاربردی داوطلب به درآمدزایی از طریق حسابداری راغب است، برای همین منظور مدتی در کنار یک یا چند حسابدار خبره و باتجربه مشغول به کار خواهد شد و در حین کار با روش‌های انجام امور حسابداری و مالیاتی به صورت عملی آموزش می‌بیند. به همین خاطر داوطلبی که با روش تجربی و کاربردی فنون حسابداری یاد بگیرد اغلب با عنوان شغلی حسابدار شناخته خواهد شد نه به عنوان کمک حسابدار!

در واقع آموزش حسابداری کاربردی مهارت‌های داوطلب را بالا می‌برد و هرچقدر شخص زمان بیشتری به یادگیری دوره حسابداری کاربردی اختصاص دهد به فرد خبره‌تری در این حوزه تبدیل خواهد شد و از عهده سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مسائل حسابداری برخواهد آمد. به همین خاطر سایت علم ساز با آموزش حسابداری کاربردی دنبال تحقق این هدف می‌باشد که حسابدارانی کاملاً خبره و کاربلد را تحویل جامعه دهد.

آموزش حسابداری به روش تئوری

آموزش حسابداری رایگان به روش تئوری بر عکس روش کاربردی عمل می‌شود و داوطلب باید در دانشگاه یا آموزشگاه مطالب مربوط به حسابداری را یاد بگیرد و در پایان دوره با قبولی در آزمون و کسب نمره حدنصاب با دریافت مدرک حسابداری فارغ‌التحصیل رشته حسابداری محسوب می‌شود؛ امّا به عنوان حسابدار نمی‌تواند فعالیت نماید چرا که فقط مطالب تئوری حسابداری را یاد گرفته است. در واقع گذراندن این روش به یادگیری دوره حسابداری مقدماتی بسیار کمک می‌کند امّا کافی نیست و باید دوره‌های کاربردی نیز گذرانده شود تا داوطلب بتواند به عنوان حسابدار مثمر ثمر باشد.

به همین خاطر بسیاری از دانشجویان رشته حسابداری بعد از دریافت مدرک لیسانس حسابداری به صورت عملی نمی‌توانند کارهای حسابداری را انجام دهند چرا که فقط به صورت تئوری حسابداری را یاد گرفته‌اند.

در صورتی که انجام‌دادن کارهای حسابداری و رویدادهای مالی در بازار کار این حوزه بسیار با تئوری‌هایی که در کتاب‌های حسابداری وجود دارد متفاوت است. پس اگر شما در بهترین آموزشگاه یا دانشگاه رشته حسابداری تحصیل‌کرده باشید امِّا به صورت پروژه محور و عملی با مباحث امور حسابداری آشنا نباشید نمی‌توانید به عنوان اپراتور حسابداری شرکت یا سازمان انجام وظیفه کنید چرا که نه از دانش نه از تجربه کافی در این زمینه برخوردار نیستید و در این شرایط باید یک مدیر مالی خبره قرار بگیرید تا بتوانید با اصول حسابداری به صورت عملی و مناسب بازار کار آشنایی و مهارت کافی را در این زمینه کسب نمایید .

در این مقاله به معرفی بهترین سایت آموزش حسابداری رایگان پرداختیم جای نگرانی نیست سایت علم ساز با مدرسان با تجربه مباحث عملی حسابداری کاربردی را برای شما به صورت کامل آموزش خواهند داد و شما در ابتدا به صورت کاربردی حسابداری را فرا خواهید گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.