03136632615
0

چگونه مدرک ICDL بگیریم؟

زمان تخمین زده شده مطالعه: ۷ دقیقه

چگونه مدرک ICDL بگیریم؟

وب‌سایت آموزش مجازی علم ساز (پندار)، با ما همراه شوید چرا که شما بعد از مطالعه این مقاله می‌فهمید چگونه مدرک ICDL بگیریم؟

شایان ذکر است که مجموعه علم ساز به صورت مستمر وبینارها و مقالات آموزشی در حوزه‌های مختلف آموزشی برای شما روی سایت علم ساز قرار می‌دهد که برای دسترسی به این مطالب می‌توانید از منوهای وب‌سایت روی موضوعات دلخواه خود کلیک کرده و با ورود به صفحات آن از توضیحات درج شده آن اعم از متن و فیلم استفاده نمایید. امیدواریم که با نظرات سازنده شما بتوانیم گام‌های مثبتی در راه آموزش برداریم.

 

چگونه مدرک ICDL بگیریم؟ - وبسایت آموزش مجازی علم ساز

چگونه مدرک ICDL در علم ساز بگیریم؟

سوالی که همواره دوستان از ما می‌پرسند: شرایط دریافت مدرک ICDL چیست؟ و چگونه می‌توانیم مدرک ای سی دی ال بگیریم؟

در ادامه شرایط مورد نیاز برای دریافت مدرک ICDL را با هم بررسی می کنیم:

 • در قدم اول ثبت‌نام در سایت علم ساز را انجام می‌دهید.
 • در قدم دوم حضور در کلاس‌های ما را تجربه می‌کنید.
 • در قدم سوم حضور در کلاس تئوری آزمون آزمایشی دوره ICDL را می‌گذرانید.
 • در قدم چهارم حضور در کلاس عملی آزمون عملی دوره ICDL را آموزش می‌بینید.
 • در قدم پنجم موفقیت در آزمون تئوری و عملی علم ساز با کسب نمره حد نصاب قبولی می‌گذرانید.
 • در قدم ششم دریافت مدرک معتبر ICDL فنی و حرفه‌ای انجام می‌شود.

با توجه به این ۶ قدم به‌راحتی می‌توانید صاحب مدرک معتبر ICDL فنی و حرفه ای شوید فقط کافی است که در سایت علم ساز ثبت‌نام کنید و آموزش‌ها را مصمم دنبال کنید.

چرا باید در دوره ICDL ثبت‌نام کنید؟

امروزه با توجه‌به مکانیزه ­شدن کارهای روزمره نیاز به کاربری کامپیوتر از ضروری‌ترین و مهم‌ترین وظایف یک مدیر، سرپرست و کارمند می‌باشد.

در صنایع مختلف برای پیشبرد فعالیت‌ها از کامپیوتر استفاده می‌شود. برای ارتقای سطح کسب‌وکار و بالابردن مدیریت وظایف افراد، به کسانی که دارای مدرک ICDL هستند کارها واگذار می‌شوند.

در نهایت متقاضیانی که در دوره آموزش ICDL شرکت می‌کنند در شمار کاربران حرفه‌ای کامپیوتر قرار می‌گیرند و در این راه مهارت خود را ارتقا می­‌دهند. افزایش سطح بهره‌وری استفاده کارمندان و افراد در زمانی­ که امور خود را توسط کامپیوتر انجام می‌دهند.

با ثبت‌نام در دوره ICDL نرخ بازگشت سرمایه شما چندین برابر می‌شود چرا که هم از حقوق بیشتر و هم از جایگاه شغلی بالاتری بر خوردار خواهید بود.

با ثبت‌نام در دوره ICDL فارغ از هر کسب و کاری، می‌توانید به راحتی با کامپیوتر خود، کار کنید.

چگونه مدرک ICDL بگیریم؟ - وبسایت آموزش مجازی علم ساز

مزایای داشتن مدرک ICDL چیست؟

 • داشتن مدرک ICDL یکی از مزایای رزومه شخصی هر فردی به شمار می‌آید و اعتبار آن فرد را در زمان استخدام بالا می‌برد و قدرت انتخاب شغل به افراد می‌دهد، برای مثال فردی که مدرک ICDL دارد در جایگاه شغلی بهتری خواهد داشت نسبت به فردی که این مدرک را ندارد.
 • مدرک ICDL مانند گواهینامه رانندگی که برای هر شخصی واجب است و حتماً باید در گنجینه مدارک خود آن را داشته باشد زیرا این موضوع بسیار حائز اهمیت است.
 • امروزه وقتی برای استخدامی به ارگان یا سازمان یا شرکتی مراجعه می‌کنید، قطعاً یکی از مدارکی که در کنار مدارک دیگر از شما تقاضا می‌نمایند مدرک ICDL خواهد بود. تا از امتیازات خاص آن برخوردار شوید و بار استرسی کمتری را برای استخدام شدن داشته باشید.
 • داشتن مدرک ICDL بدین معنا است که فرد دارنده گواهینامه، صلاحیت و مهارت استفاده از کامپیوتر را دارد و در کنار فعالیت‌های جاری خود می‌تواند به خوبی از کامپیوتر و دنیای فنآوری اطلاعات استفاده کافی ببرد.
 • این مدرک بدون استثنا مورد تایید تمام سازمان‌ها و ادارات دولتی و خصوصی چه در داخل و چه در خارج از ایران می‌باشد، مدرکی معتبر برای ارتقای شغلی و استخدام محسوب می‌شود.
 • مدرک ICDL فنی و حرفه ای قابلیت ترجمه برای امور مهاجرت و استخدام را دارا می‌باشد. شما می‌توانید با دریافت این مدرک می‌توانید امور استخدام و مهاجرت خود را تسهیل نمائید. با ارائه ترجمه این مدرک به شرکت‌های خارجی، از امتیاز ویژه آن برای ورود به بازار کار برخوردار شوید؛ زیرا هر شخصی برای استخدام شدن در هر کسب‌وکاری به آن نیاز مبرم دارد و یکی از مدارک مهمی که باید همراه خود داشته باشید مدرک ICDL است.

 

چگونه به واسطه آموزش و مدرک ICDL اشتغال و درآمدزایی کنیم؟

هدف بسیاری از اشخاص این است که به‌عنوان یک کارمند در یک اداره مشغول به کار شوند. گروهی دیگر از افراد به دلیل موقعیت شغلی اکنون خود، روزانه نیازمند کار با کامپیوتر هستند که به وسیله شرکت در دوره آموزشی ICDL و دریافت مدرک ICDL می‌توانند این مشکل را حل نموده و به راحتی بتوانند نیاز کارفرماها را نیز برآورده نمایند.

دارندگان مدرک معتبر ICDL فنی و حرفه‌ای در زمان مهاجرت می‌توانند با ترجمه آن رزومه کاری خود را بهبود بخشند و کارفرمایان شرکت مقصد را مجاب به انتخاب شما کنند، چرا که مدرک دریافتی در پایان کلاس‌های دوره ICDL آنلاین علم ساز یک مدرک با اعتبار بین‌المللی محسوب می‌شود. علاوه بر آن، دارندگان مدرک معتبر ICDL فنی و حرفه‌ای، می‌تواند با ارائه آن وام خود اشتغالی دریافت نمایند.

شایان ذکر است که اساتید علم ساز در دوره‌های حضوری و غیرحضوری شما را برای موفقیت در آزمون‌های تئوری و عملی آماده می‌سازند و شما به راحتی مدرک معتبر ICDL فنی و حرفه‌ای را دریافت خواهید کرد.

وب‌سایت آموزشی علم ساز با آموزش دوره ICDL به زبان ساده شرایط ورود شما را به بازار کار تسهیل می‌کند، کافی است که در دوره‌های ما شرکت کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن شرایط ورود به بازار کار را پیدا کنید و مشغول به کار شوید.

چگونه مدرک ICDL بگیریم؟ - وبسایت آموزش مجازی علم ساز

آیا آموزش ICDL به همراه مدرک بین‌المللی امکان‌پذیر است؟

همان‌طور که در بالا توضیح دادیم، وب‌سایت علم ساز (پندار)، یک مجتمع آموزشی رسمی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کشوری دارای مجوز است و شما می‌توانید در هریک از دوره‌های ما شرکت نمایید و پس از گذراندن آزمون‌ها با موفقیت، از سمت سازمان فنی و حرفه‌ای کشور مدرک معتبر خود را دریافت کنید.

سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در سازمان بین‌المللی کار ILO و مجامع جهانی معتبر می‌باشد و مدارکی که از سمت سازمان فنی و حرفه‌ای صادر می‌شود در تمام ۱۸۴ کشور عضو آن دارای اعتبار است.

برای گرفتن مدرک معتبر ICDL فنی و حرفه‌ای کافی است که در دوره آنلاین ICDL شرکت کنید و با موفقیت در آزمون‌های تئوری و عملی مدرک ICDL خود را به راحتی دریافت کنید.

ثبت­نام دوره ICDL اصفهان شروع شد

وب‌سایت آموزشی علم ساز شرایطی را فراهم نموده تا علاقه‌مندان در دوره ICDL اصفهان شرکت نمایند و پس از ثبت نام و گذراندن دوره، مدرک ICDL خود را دریافت نمایند.

ثبت‌نام دوره ICDL اهواز شروع شد

برای دریافت مدرک ICDL خود حتماً در دوره ICDL اهواز شرکت کنید تا به راحتی آگاهی های ۷ گانه ای سی دی ال را یاد بگیرید و از این آگاهی ها در کسب و کار یا حرفه خود بهره‌مند شوید.

ثبت‌نام دوره ICDL مشهد شروع شد

آموزش ICDL برای ورود به بازار کار و به صورت کاربردی، ویژه نوجوانان؛ بزرگسالان، کارمندان شروع شد و شما می‌­توانید در دوره ICDL مشهد ثبت نام خود را قطعی نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

نویسنده: سجاد عبدلی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.