03136632615
0

آموزش خصوصی ICDL در اصفهان

زمان تخمین زده شده مطالعه: ۵ دقیقه

مجتمع آموزشی پندار دوره‌های ICDL را به صورت آموزش خصوصی، حضوری و مجازی برگزار می‌کند و شما با آموزش خصوصی ICDL در اصفهان می‌توانید به صورت انفرادی یا گروهی (چند نفره) در این آموزش‌ها شرکت نمایید و برای هر مهارت به صورت مجزا مدرک دریافت کنید.

مزیت آموزش خصوصی ICDL در این است که شما دقیقاً از کیفیت بالای آموزش در کلاس‌های حضوری و غیرحضوری بهره‌مند خواهید شد، اگر به صورت خصوصی در حال آموزش دیدن هستید می‌توانید همان لحظه سوالات و ابهاماتی که برای شما ایجاد شده است را با مدرس در میان بگذارید. چرا که اکثر آموزش‌های حضوری ICDL امکان پرسیدن سوالات بسیار وجود ندارد به دلیل کمبود وقت مدرس قادر به پاسخگویی به تمام سوالات کارآموزان نمی‌باشد.

شما می توانید از مشاوره رایگان آموزشی کارشناسان ما استفاده نمائید، این فرصت را از دست ندهید!

پورپاکار کارشناس پشتیبانی دوره ICDL

کارشناسان حرفه‌ای ما به صورت ۲۴ ساعته، از طریق تلفن و واتس آپ، گام به گام با شما همراه هستند تا بتونید گام‌های پیشرفت خودتونو بردارید.

منتظر چی هستی...!؟
همین حالا شروع کن...!

آموزش خصوصی ICDL در اصفهان - دوره ICDL مدرک معتبر فنی و حرفه ای

در آموزش‌های غیرحضوری به دلیل اینکه فیلم آموزش بدون حضور کارآموز از قبل ضبط شده است امکان مطرح‌کردن سوال با مدرس در همان لحظه وجود ندارد و اغلب حوصله کارآموز سر می‌رود و بازدهی آموزش پایین می‌آید. امّا در آموزش خصوصی به‌صورت حضوری یا آنلاین مدرس به آموزش ICDL می‌پردازد و به سوالات و ابهامات شما را در لحظه جواب می‌دهد و با برطرف کردن این ابهامات شما با ذهن بازتری به ادامه آموزش می‌پردازید.

با توجه به پیشرفت حوزه آموزش و یادگیری دوره ICDL امکان آموزش خصوصی فراهم شده است تا در کنار آموزش بتوانید به‌صورت خصوصی مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر را به‌خوبی یاد بگیرید و با تسلط بیشتری برای گرفتن مدرک ICDL  اقدام کنید.

مزایای تدریس غیرحضوری و حضوری آموزش خصوصی ICDL در اصفهان

از مزایای تدریس غیرحضوری آموزش خصوصی ICDL در اصفهان می‌توان به حضور آسان‌تر کارآموز در کلاس، زمان و مکان منعطف، امکان ضبط کلاس‌ها و… اشاره کرد. در ادامه به مزایای آموزش خصوصی ICDL در اصفهان می‌پردازیم.

آموزش خصوصی ICDL در اصفهان - دوره ICDL مدرک معتبر فنی و حرفه ای

مزیت ۱) تخصیص کلاس جبرانی در صورت عدم برگزاری کلاس

همان‌طور که مطلع هستید برگزاری کلاس‌های حضوری دوره ICDL، مدرس و کارآموز باید در یک محل حضور داشته باشند و اگر کارآموز به هر دلیلی نتواند در کلاس حضوری برسد از آن جلسه جا می‌ماند، امّا در آموزش خصوصی این مشکلات وجود ندارد و در صورت تشکیل نشدن کلاس، کلاس جبرانی در نظر گرفته می‌شود تا دانش پذیر مباحث دوره را کامل آموزش ببیند.

در مقابل، در کلاس آموزش آنلاین ICDL افراد با هیچ یک از این مسائلی که مطرح شد مواجه نخواهند شد و کارآموز می‌تواند در آرامش و با انرژی کافی تنها با زدن چند کلیک ساده در کلاس آنلاین حضور پیدا کند.

در کلاس آنلاین آموزش خصوصی ICDL در اصفهان در محیط آرام بدون استرس، اضطراب، حواس‌پرتی با تمرکز بیشتری فرآیند یادگیری و درک مفاهیم ICDL طی می‌کند. آرامش و تمرکز برای یادگیری دوره ICDL از اهمیت بسیار بالایی دارد، بنابراین این ویژگی‌ها را نباید دست‌کم گرفت.

مزیت ۲) انعطاف‌پذیری در زمان و جلوگیری از هدر رفتن وقت

در کلاس‌های حضوری زمان‌بندی کلاس‌ها از قبل مشخص است و قابلیت تغییر در زمان برگزاری کلاس امکان‌پذیر نمی‌باشد. امّا در آموزش خصوصی ICDL در اصفهان این مشکل برطرف شده و در زمانی کلاس برگزار می‌شود که توانایی شرکت کردن شما در آن وجود داشته باشد و بسیاری از کارمندان و کارآموزان می‌توانند از طریق آموزش خصوصی به‌صورت حضوری دوره ICDL را بگذرانند.

در کلاس‌های آنلاین ICDL لزومی ندارد که کارآموزان دقایق و ساعات زیادی را برای رسیدن به آموزشگاه سپری کنند؛ بنابراین در زمان رفت و آمد کارآموزان صرفه‌جویی می‌شود. در نتیجه به‌جای اینکه از ۱ الی ۲ ساعت قبل از شروع کلاس ICDL  تا ۱ یا ۲ ساعت بعد از اتمام کلاس خارج از خانه و در مسیر رسیدن به خانه باشند، به راحتی می‌توانند قبل از شروع کلاس غیرحضوری، مباحث جلسه قبل را مرور، تکرار و تمرین کنند و با تمرکز و حضور ذهنی فعال سر جلسه آنلاین حاضر شوند.

آموزش خصوصی ICDL در اصفهان - دوره ICDL مدرک معتبر فنی و حرفه ای

مزیت ۳) آسایش و راحتی بیشتر مدرس و کارآموز

یکی دیگر از نقاط قوت آموزش خصوصی ICDL در اصفهان و ویژگی‌های مثبت تدریس آموزش خصوصی این است که اجباری برای پوشیدن لباس‌های رسمی توسط مدرس و کارآموز نیست. در کلاس‌های حضوری مدرس و کارآموز باید لباس‌های رسمی‌تر ساعت‌های طولانی صرف آموزش کنند، امّا در آموزش خصوصی اجباری برای رعایت این مسائل وجود ندارد.

البته این معنی نیست که کارآموزان می‌توانند روی مبل، کاناپه یا تختخواب و در حال استراحت مباحث دوره را دنبال نمایند، بلکه بهترین گزینه قرار داشتن در اتاق با تمرکز بالا و در کنار پوشش راحتتر آموزش‌ها را تجربه کنند.

مزیت ۴) امکان ضبط کلاس‌های آموزش خصوصی آنلاین ICDL در اصفهان

یادگیری مهارت‌های هفت‌گانه یکی از مهم‌ترین مسائل برای داوطلبان آن محسوب می‌شود که یادگیری هر یک از مهارت‌ها بسیار نقش کلیدی در کسب‌وکارشان خواهد داشت. یکی از مزایای آموزش خصوصی این است که می‌توانید ویدئوی هر جلسه را ضبط نمایید و پس از پایان کلاس، بارها و بارها فیلم آن جلسه را ببینید. شما می‌توانید این تکنیک را برای همه مباحث هر مهارت یا کل هفت مهارت ICDL به کار بگیرید و فیلم‌های ضبط شده را در هر ساعتی که فرصت تماشای آن را داشتید بررسی کنید.

این در حالی است که در کلاس‌های حضوری عمومی باید هنگام تدریس مباحث دوره ICDL یادداشت برداری کنید تا بتوانند بعدها در خانه مفاهیمی را که برای خود یادداشت برداری کرده‌اید مرور کنید. همین موضوع باعث حواس‌پرتی و دور شدن ذهن شما از صحبت‌های مدرس دوره می‌شود. به همین دلیل آموزش خصوصی ICDL در اصفهان می‌تواند گزینه بهتری برای شما باشد.

علم ساز همچنین برای ارتقا سطح آموزش کشور به برگزاری وبینارهای رایگان روی آورده توصیه می‌کنیم شما علاقه مندان دوره ICDL برای آشنایی بیشتر با نحوه آموزش این مجموعه وبینار رایگان تایپ سریع را از دست ندهید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت زمان برگزاری رویداد می‌توانید از بر روی کلمه « تایپ سریع ده انگشتی » کلیک نمائید.

 

نویسنده: سجاد عبدلی

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.